Wpis z mikrobloga

XXI wiek, wysyłamy samochód w przestrzeń kosmiczną, rakiety latają tam i z powrotem, za chwile wyślemy człowieka na Marsa, postepuje automatyzacja i zrobotyzowanie procesów przemysłowych a jakiś stary gremlin #!$%@? ład zachodnioeuropejski bo czuje sie zagrożony xD niech te kacapy juz #!$%@?, nie ma ratunku dla nich. Choćby Putin umarl to znajdzie się jakiś nowy gnom o aparycji ziemniaka i malutkim ego, chcący sobie zrekompensować braki xD
#ukraina #rosja
źródło: comment_1645476513PpJ3etapF4zPRAw4xxeYf9.jpg
  • 16
@AgentGRU: NATO przyjmuje do sojuszu państwa coraz bliżej granic, a nawet bezpośrednio graniczące z Rosją (państwa Bałtyckie), zaczęły się też jakieś rozmowy o wstąpieniu Ukrainy. Na miejscu Putina też bym się wkurzył.
z drugiej strony, gdyby potencjalnie wrogie mi mocarstwo (tutaj NATO) wchłaniało państwa coraz bliżej moich granic, to też bym się #!$%@?ł.


@Senchaa: ukraina nie jest w nato więc o co chodzi? Z resztą nato nikogo nie wchłania tylko kraje same bez żadnego przymusu zgłaszają sie do nato dobrowolnie i ich wniosek jest rozpatrywany i potem nato decyduje czy ich przyjąć czy nie. Wszystko odbywa się w sposób dobrowolny dla każdego można
@Positano1: Ale Ukraina zgłasza chęć przystąpienia do sojuszu. No właśnie, NATO ostatecznie decyduje kto może dołączyć, ale włączając państwa coraz bliżej Rosji, prosi się po prostu o konflikt z tym państwem.
@Rafonixkozak2008Pl: Ukraina chcieć to sobie może. Ma geografię jaką ma i od tego nie ucieknie. Ja konfliktu z Rosją nie chcę, nie wiem jak ty.