Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: jak pracowałem jeszcze jako kierownik działu w januszexie to miałem wrażenie, że tam nic innego nie robią tylko się ruchają po robocie xD. Jak tam nie biorą z apteki jakichś #!$%@? men one czy co tam się kupuje z 25mg sildenafil jak dla yorka, tylko zamawiali całe worki odpowiedników viagry po 100mg silde z jakichś tajlandii po 50,100, 500 szt i wpieprzali jak draże xD

Z nimi to OPie miałbyś
@Bekon2000: W poniedziałek to nawet nie trzeba pytać. Na 20 osób 5 nie ma i nie odbierają telefonu. Jeden dobudzony własnie jedzie na mój koszt uberem. Jeden stawił się #!$%@? na bramkę i go ochrona nie wpuściła więc pewnie teraz odsypia. A jeden podjął jednostronnie decyzję, że on na 6 to nie da rady i zamierza przyjść na 14, chociaż dzisiaj robimy tylko na pierwszą zmianę.
ale obleśne.


@BarkaMleczna: niestety ale tak to wygląda co tydzień w typowym januszexie, pojawiają się jeszcze pytania czy byłeś na tej dyskotece wiejskiej do której stare dziady chodziły w latach 80 a która już nie istnieje od 15 lat. Młody to i pewnie poimprezował co? hehe pamiętasz staszek jak my byli tam na tej imprezie w hadesie? majty i biustonosze to aż na drzewach fruwały hehe XD a prawda taka że