Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2354
Halo, @Moderacja @a__s @m__b, prosimy was od miesięcy - ustalcie obowiązek tagowania patogali, czy gali freaków, jak zwał, tak zwał jednym tagiem, np. patomma, nie chcemy wrzucać na czarną nowego tagu co miesiąc.
Tylko nie zwykłym #mma, bo to zwykły sport.
Dziękujemy.
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 716
@umtali: nie wiem, z anime tak zrobili swego czasu i kazali tak tagować chyba wsysstko, co z kreskówkami związane, więc niech tak zrobią z patomma
  • Odpowiedz
@buczubuczu: no przecież możesz sobie wejść na strimi czy lurkera i tam wklejać całymi dniami posty o plandemii, murzynach i złych p0lkach które nie chcą inceli. Dlaczego koniecznie musisz robić to tutaj?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@pawel_je: daj spokój, bitka jakichś ludzi z przypadku to nie jest wydarzenie sportowe i niech sobie takie bitki mają osobny tag, bez wchodzenia w paradę tym, którzy interesują się prawdziwym sportem. Inb4 oglądam MMA max parę razy w roku, więc to nie mnie dotyczy, po prostu można by uporządkować sprawę z tagami. Patostreamy dostały wspólny tag, to niech tak będzie z patomma
  • Odpowiedz
@Shatter myślę że moderacja tego nie zrobi z prostego powodu, pieniążki.

Przecież te z-----e patostrimy generują im potężny ruch, co pewnie wpływa na zarobki z reklam
  • Odpowiedz