Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2354
Halo, @Moderacja @a__s @m__b, prosimy was od miesięcy - ustalcie obowiązek tagowania patogali, czy gali freaków, jak zwał, tak zwał jednym tagiem, np. patomma, nie chcemy wrzucać na czarną nowego tagu co miesiąc.
Tylko nie zwykłym #mma, bo to zwykły sport.
Dziękujemy.
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dominias Ty nie rozumiesz kontekstu tej sytuacji ani mema z freethinkerem. Mi na przykład nie przeszkadza istnienie takich gal, ale przeszkadza mi spam jaki robią te tagi. Czarna lista ma ograniczenie, więc dodawanie do niej kilkunastu tagów, które są o tym samym dość szybko wyczerpie jej limit.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: Czyli ty możesz pisać taki wysryw w ogóle nie związany z #mma na tagu ale innym chcesz już rozkazywać co mają robić?
Plus często jest to jedna noc raz na kilka tygodni która dominuje niedzielne gorące przez 6h.

Jakim wrażliwym płatkiem śniegu trzeba być by to aż tak ci przeszkadzało. Ty nie masz życia poza mirko, że tak cię to boli?
  • Odpowiedz
@Dominias Jaki koncert noworoczny XD nawet jeśli robilby spam to raz do roku i na jednym tagu, a nie co parę tygodni ciągle na nowym tagu. Gdybym siedział non stop na wykopie to właśnie tak by mi to nie przeszkadzało, bo przecierpiałbym ten jeden dzień. Co innego jak wchodzę raz na parę dni i w gorących jest spam. Wtedy odechciewa się tu wracać.

Z resztą chyba mam prawo czegoś nie lubić
  • Odpowiedz
Dla mnie wszystkie te walki to jest g---o, a nie sport, bo sorry nawet takie KSW ma patusa Mamed


@FrasierCrane: Równie dobrze można powiedzieć że piłka nożna to nie sport bo patus Rooney jeździł po pijaku albo patus Ronaldo nie zapłacił podatków.

Nie interesuje mnie ten sport, ale zakładam że każda organizacja idzie we freaki i ma co najmniej jedną dziwna walkę.


To znajdź mi jedną freakową walkę na UFC
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla przykro mi, że was freethinkerów przerasta przescrollowanie materiału, który was nie interesuje no ale fakt, to skomplikowany proces. A skoro tak rzadko wchodzisz na wykop to musisz być strasznym pechowcem, że akurat trafiasz na dzień gdzie przez kilka godzin ludzie jarają się galą mma ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dominias: tylko wtedy możesz dać tag na jeden dzień na czarno i odblokować. Ja jakiś patotag odblokowałem myśląc, że już umarł i po jakimś niedługim czasie jednak ożył. I to nie był rok.
Problem jest jednak nie w miłośnikach danego contentu tylko w tym z------m serwisie, który ogranicza pojemność czarnej listy, a gównoburza dzieli tylko bez sensu użytkowników i zwiększa spam
A co do scrollowania to łatwo przeoczyć wtedy inny
  • Odpowiedz
@Dominias Przescrollowanie nie jest trudne, jest uciążliwe. Zazwyczaj spam ciągnie się kilka albo i kilkanaście stron wgłąb gorących. Zwyczajnie szkoda mi czasu i zachodu aby przekopywać się przez bezwartościowe dla mnie posty.

I tak jak pisałem ci wyżej nie rozumiesz koncepcji freethinkera. To z założenia ktoś kto czuje się lepszy od innych, bo nie podąża za tym co popularne. Ja się taki nie czuje, lubię dużo popularnych rzeczy ale zwyczajnie freak
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla skoro wchodzisz rzadko to co za problem odpuścic i wrócić na drugi dzień? Żyj i daj żyć innym, skoro jest to w gorących tzn. że jest zapotrzebowanie na ten content, dlaczego chcecie tych ludzi dzielić na lepszy i gorszy sort? Bo ich zainteresowania są odmienne? Jeśli mnie coś nie interesuje albo sprawia, że coś jest dla mnie uciążliwe to sobie odpuszczam i ewentualnie robię podejście do tematu w innym terminie.
  • Odpowiedz
@Dominias Ale w jaki sposób próbuje dzielić ludzi na lepszych i gorszych? Prosząc was o to abyście to jakoś normalnie tagowali? Nie jesteście gorsi, bo lubicie inne rzeczy. Jesteście po prostu inni, macie inne gusta i tyle. Jeden woli kolor niebieski, a drugi czerwony i jakoś jedni i drudzy potrafią koegzystować w społeczności. Nikt nikogo nie obraża, że lubi inny kolor, nie nazywa freethinkerem ani hipokrytą, bo to zwyczajnie dziecinne i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dlatego OP i ludzie mu wtórujący domagają się OBOWIĄZKU tagowania ( ͡º ͜ʖ͡º) zmuszanie kogoś do czegoś zawsze na propsie... not.

@Dominias: obowiazek tagowania istnieje już dla różnych grup tagów, które regularnie zajmowały gorące, więc dorzucenie wspólnego tagu dla patogal mma wydaje się być jak najbardziej oczywistym rozwiązaniem, które ułatwi funkcjonowanie użytkownikom
  • Odpowiedz