Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2354
Halo, @Moderacja @a__s @m__b, prosimy was od miesięcy - ustalcie obowiązek tagowania patogali, czy gali freaków, jak zwał, tak zwał jednym tagiem, np. patomma, nie chcemy wrzucać na czarną nowego tagu co miesiąc.
Tylko nie zwykłym #mma, bo to zwykły sport.
Dziękujemy.
  • 90
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jandiabeldrugi: no to serio zabawne, bo ja po zablokowaniu tego tagu miałem dziś z 5 wpisów w gorących. Jesteś jedynym użytkownikiem, który nie cierpi na tym, że wykop najpierw wyświetla gorące a potem je czyści po czarnej liście
  • Odpowiedz
@Shatter nie, nie oglądasz bitki YouTuberow i płaczesz na wykopie, że jest to popularne i dlatego wpisy jak każde inne popularne są w gorących = jesteś freethinkerem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@msichal: skoro już wprowadzili przy patostreamach, polityce i anime (może jest więcej takich przypadków, nie wiem) to niech i tu dadzą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominias: nie, przeszkadza mi to, że na portalu co chwilę wyrasta nowy tag. A swoją opinię o widzwch takiej rozrywki mogę zostawić dla siebie, chociaż i tak łatwo się domyślać jaka ona jest.
  • Odpowiedz
@Shatter: No nie wytrzymie, chciałem poczytać o historii jakiegoś przegrywa i pocisnąć mu w komentarzu, by później wrzucić mema z żółtym papierzem, na oglądaniu porannego kopro wrzuconego przez Rumuna kończąc, a gorące znów zasrane jakąś patologią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: po prostu przeglądając gorące z 6h o normalnej porze (a nie o 5 rano w niedzielę) nie mam już tych wpisów, za to na 3 pierwsze 2 wyrażają ból dupy o wpisy, których w gorących już nie ma XD Tak jest za każdym razem.
  • Odpowiedz
@Shatter: Niektórzy muszą być nieźle uzależnieni od mikro, skoro puste gorące od czasu do czasu to dla nich nie lada problem. Jutro znowu będzie jak dawniej i będzie można z powrotem cieszyć się błędem przeżywalności oraz kurczakiem i czterema serami.
  • Odpowiedz
@Shatter: #!$%@? z tymi tagami, #!$%@? z gorącymi, prawdziwą tragedią jest galopujące zidiocenie, im coś głupsze i bardziej żenujące, zdobywa większy poklask.

gardzę każdym kto przyczynia się do promowania tej patologii, tfu
  • Odpowiedz
@Shatter Ja już nie wiem co jest gorsze, to że gorące zaspamowane są na chwilę jakimś tagiem, czy to że potem banda oszołomów płacze że gorące puste, przez co, trzeba potem się użerać jeszcze z ich spamem przez co gorące są jeszcze bardziej "puste"
  • Odpowiedz