Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2354
Halo, @Moderacja @a__s @m__b, prosimy was od miesięcy - ustalcie obowiązek tagowania patogali, czy gali freaków, jak zwał, tak zwał jednym tagiem, np. patomma, nie chcemy wrzucać na czarną nowego tagu co miesiąc.
Tylko nie zwykłym #mma, bo to zwykły sport.
Dziękujemy.
  • 90
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uriel_ck: +1, nie ująłbym tego lepiej. Ale ważne że reklamy się klika, raz za czas się przypnie znalezisko z goroncym, mimo że procentowo nie spełnia kryteriów, jakieś usunie, ktoś tam dostanie bane, i tak się żyje. Żeby hajs się z reklam zgadzał a resztę pies ruchał.

Aha, i oczywiście komentarz już usunięty, bo posiadacze ekstra chromosomów dostąpili obrazy majestatu XD
Kręćcie dalej rogale i sesje w zbożu z Bożenką na wierzchu, na pewno to pomoże w podniesieniu waszej oceny w oczach użytkowników XD
Nie wiem, czy tu się 10 tagów na krzyż nadaje do oglądania. Wrzucają śmieszne memy ludzie i jeszcze to plus codzienna totoafrica bronią tego portalu. Ale w wielu rzeczach to tu jest taka amatorka, takie dziadostwo (także koderskie, człowiek nie do końca rozumie, co się dzieje, że działają bugi, Růmůny i setki plusōw z jednego kliknięcia, ale przynajmniej to człowieka śmieszy), jakby to ôtwarto pół roku temu, a nie prawie 15 lat do
  • Odpowiedz
@Shatter: niedługo trzeba będzie instrukcję tagowania w formie kilkutomowej wydać, bo już sam nie ogarniam co na którym tagu wolno, a co nie, jakie treści jak tagować, który tag z którym łączyć albo którego tagu z którym nie łączyć aby nikogo nie urazić, ja jeszcze daje rade, ale taki nowy Mirek to potrzebować będzie pół roku aby się wdrożyć bo istnieją bojówki tagowe
  • Odpowiedz
@Shatter: ja bym jeszcze dodała tag dla wpisów i znalezisk z krzywdą zwierząt. Ja (i pewnie wiele innych osób również) jestem bardzo wrażliwa na krzywdę zwierząt, szczególnie na znęcanie się nad nimi i czasem wystarczy tylko zacząć czytać opis bestialstwa czy zobaczyć zdjęcie takiego umęczonego zwierzaka, żeby spieprzyć sobie nastrój na pewien czas. No i co się zobaczy to się nie odzobaczy, niektóre zdjęcia z miniaturek pamiętam do dziś, a
  • Odpowiedz