Wpis z mikrobloga

Można przypiąć gdzieś w belkę projekcje mieszkańców na 2050 rok w Polsce? Bo setny raz mnie ktoś woła z tymi samymi bzdurami. Liczba mieszkańców w najlepszym wypadku się utrzyma, a co roku oddaje się nowe mieszkania do użytku.

Nie wiem skąd się bierze fenomen takiego powtarzania idiotyzmów? Nie weryfikujące tego co wam fryzjer mówi?

https://rcin.org.pl/Content/157600/WA51_188627_r2020-t92-z4_Przeg-Geogr-Sleszyns.pdf

@AndyMendy

#nieruchomosci #kredythipoteczny
źródło: comment_164529715332FbtfpLWCbCHOm0qUQqnl.jpg
  • 8
Ja wiem. Jako ze tez nie chce pisac po raz kolejny, to skopiuje swoj wcześniejszy komentarz : Sa ludzie, ktorzy zakredytowali sie po same jajca i maja nadzieje na wzrosty, bo w przeciwnym razie bedzie problem. Dlatego próbują uzasadniac wzrosty i zaklinac rzeczywistosc. Sa tez tacy, którzy zwyczajnie z tego żyją: posrednicy nieruchomości, branza budowlana, deweloperzy, fliperzy i spekulanci, sprzedawcy kredytow hipotecznych i doradcy, producenci i dystrybutorzy materialow budowlanych, rolnicy co probuja
@studentskyyy: Globalne trendy wzrostu temperatur, sprawia ze gigantyczne połacie ziemi przestaną być zdatne do życia. Nie istotne jest dlaczego temperatura na globie rośnie. Najważniejsze jest że rośnie. Z tym nikt nie dyskutuję.

Pytanie brzmi:
Gdzie emigrują setki milionów ludzi z dotkniętych kataklizmami rejonów?
@studentskyyy: ta ludzie ze wsi sie przeprowadza xD to jest jedyna grupa rodzinna/znajomosciowa, ktora niechetnie migruje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie na wsi maja przede wszystkim domy i duzo znajomych. Oni jakby najwiecej traca na jakichkolwiek ruchach. Przeprowadzaja sie pojedyncze przegrywy, ktore sie nie odnajduja spolecznie, a i w miescie tez nie odnajduja sie spolecznie. Wiec uwielbiam te wykopowskie urojenia jak to kazdy migruje. Ludzie migruja w
@little_muffin ja powiem wiecej. Od wielu lat pracuje zdalnie dla korpo. 5 na reke to mialem z 7 lat temu - plus auto pod korek, plus premie. Teraz praca zdalna sie upowszechniła xD po co takiemu mirkowi jak ja mieszkanie w drogiej Warszawie, jak mogę dostawac pensje z dużego miasta, majac koszty z 'prowincji'? Jedyny sensowny ruch dla mnie to wyjazd za granicę z uwagi na brak slonca w Pl i lepszy
kolejny argument xDDD hahaha juz nie miliony ukraincow. Teraz setki milionow ludzi czekających na cud zycia w pl xd


@panstolec: czyli negujesz widoczne gołym okiem zamiany klimatyczne na całym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Okey ¯\_(ツ)_/¯