Wpis z mikrobloga

Połączenia wielowypustowe | teoria | obliczenia | symulacja MES | algorytm obliczeń

Niniejszy odcinek ma za zadanie przedstawić podstawowe informacje w dziedzinie połączeń wielowypustowych (wieloklinowych), które będą przydatne przy projektowaniu takich połączeń, w szczególności dla studentów kierunków technicznych i przedmiotów związanych z PKM. Omówiony temat dotyczy połączenia kształtowego na podstawie normy ISO 14 / DIN 5463.

Cały materiał został opracowany w programach typu Open Source: LibreOffice 7.2; FreeCAD 0.19; PrePoMax 1.1.1; wxMaxima 20.06.

Mam nadzieję, że jakość dźwięku również wróciła na właściwe tory.

Zapraszam: [[232] Połączenia wielowypustowe | teoria | obliczenia | symulacja MES | algorytm obliczeń](https://youtu.be/VhHOIEq2fWM)

Odwiedź również stronę internetową kanału: IPc - Inżynier Programista

#inzynierprogramista #cad #freecad #inzynieria #mechanika #studbaza #pracbaza #pkm #modelowanie #projektowanie #ciekawostki #tworczoscwlasna #nauka #hobby #gruparatowaniapoziomu
InzynierProgramista - Połączenia wielowypustowe | teoria | obliczenia | symulacja MES...

źródło: comment_1645250847ut5AhErvABGlteFlpc7cEM.jpg

Pobierz
  • 39
@Mit_o_chondriach: ma PŁ gościu potrafił tylko przepisać materiał zadania z swojego zeszytu na tablicę jeśli chciałeś dowiedzieć się czemu tak to tłumaczył zupełnie inne rzeczy. Na egzaminach można było mieć zeszyty bo zadania był podobne, kiedyś się sypnął i dał zadanie które pisał na tablicy, oczywiście nikt nie zaliczył bo okazało się że to "jego" na tablicy było źle zrobione. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@InzynierProgramista: ja miałem ta przyjemność uczęszczać na PKM które prowadził profesor Stanisław Krawiec, wśród studentów "Siara". Wspaniały człowiek i mega dużo wiedzy, trochę na bakier z nowinkami technologicznymi ale ogólnie złoty gościu.

Przezwisko Siara wzięło się od głosu, bardzo podobny do Rewińskiego a żeby tego było mało to z daleka, patrząc z ostatnich rzędów auli wykładowej, też go trochę przypominał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chętnie zobaczę co
@InzynierProgramista: a ja nie będę nawet mówić u kogo miałem przyjemność poćwiczyć PKM, ale nie wspominam tego zbyt dobrze. Zadania no dobra, mogły być z kartki przepisywane, ale sposób przekazu fatalny. MES czy jakiekolwiek inne cuda typu matlab były nieosiągalne.