Wpis z mikrobloga

Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji stwierdziłem, że wpadnę tu z pozdrowieniami.

Dlaczego PS1? Otóż dlatego, że moim zdaniem ten sprzęt i gry mają niepowtarzalny klimat i lubię odkrywać kolejne, ciekawe tematy :) Ktoś z wykopków też kolekcjonuje tematy z szaraka?

PS. Tak, mam kobietę i to jakoś znosi :D

#gry #ps2 #psx #staregry #residentevil #crashbandicoot #playstation #psone #retrogaming #lata90 #rozrywka
Pobierz Schizo_EGT - Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji ...
źródło: comment_1645189447Ve2356C0PoGwlC1t7fedcz.jpg
  • 164
@Mruvek: Te 10-15 lat temu w UK to można było wciągać te tematy na kosze :) Pamiętam jak po Charity shopach się tego walało co nie miara :) Nie wiem ile dokładnie to wszystko jest warte ale jednocześnie wolę się też nad tym nie zastanawiać :)

@Grzesiek_astronaut2: znam temat ale nie bardzo mam miejsce na taki TV. Mam upscaler i dobry kabel więc wygląda to w miarę dobrze.

@kontonr77:
@FirankowyPotwor: Dzięki, pewnie sprawdzę jak w końcu u mnie zagości :)

@Karonon: i nieśmiertelny Crash Bash :D

@rysownik: Tysiąc udało mi się na ten moment dorwać :) Cel ogólny to oczywiście cały, PALowski set. Co do stanu płyt to mam 4.19/6 gdzie 6 to też mint. Staram się cały czas poprawiać stan kolekcji ale też nie każdy deal jest udany niestety. Ciężka ale też satysfakcjonująca droga :D
@Schizo_EGT: w sumie zadna strata
ten nes to chyba ma lepszego/podobnego proca do ps mini, to wszystko to samo jest i praktycznie odpala podobne konsole lacznie z ps1/nds i pewnie paroma jeszcze innymi

amiga tez chyba byla, troche c64 widzialem, doom.

sam swojego famicona mini mam zamiar kiedys przerobic na kable z mini nesa zebym mogl do niego podlaczyc kontroler od wii

i tak to wszystko mozna zrobic na byle pececie
Dziękuję. Brnę dalej, bo zbieram tzw. fullset. Wszystko co ukazało się w Europie. Cel to 1428 + wszystkie dema + jakieś smaczki z USA/JP.


@Schizo_EGT: zgaduję, że im bliżej celu, tym droższe i trudniej dostępne tytuły xD