Wpis z mikrobloga

Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji stwierdziłem, że wpadnę tu z pozdrowieniami.

Dlaczego PS1? Otóż dlatego, że moim zdaniem ten sprzęt i gry mają niepowtarzalny klimat i lubię odkrywać kolejne, ciekawe tematy :) Ktoś z wykopków też kolekcjonuje tematy z szaraka?

PS. Tak, mam kobietę i to jakoś znosi :D

#gry #ps2 #psx #staregry #residentevil #crashbandicoot #playstation #psone #retrogaming #lata90 #rozrywka
Pobierz Schizo_EGT - Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji ...
źródło: comment_1645189447Ve2356C0PoGwlC1t7fedcz.jpg
  • 164
@wierszorob: Jakie lubisz gry? To spróbuję podpasować coś do tego :) Dzięki za miłe słowo!

@Oppositionsfuhrer: Dzięki bardzo :) Co do Lammy to powiem Ci, że masz całkiem ciekawy kąsek. Szkoda, że pudło dostało w ucho ale mimo wszystko, jest to nadal ciekawa pozycja. Co prawda niegrywalna ale cóż... :D
Generalnie dużo zależy od kupca. Ale jakbyś wrzucił za 250 na allegro to pewnie szybko by poszło. Rozpiętość cenowa tego
@Schizo_EGT Uwielbiam castlevanie i ogolnie pojęte zręcznościówki. Na ps2 gralem w god of war i było świetne. Na Nitendo ogrywalem zeldy. Zresztą te serie ogrywalem na wszystkich możliwych emulatorach :)
@Oppositionsfuhrer: Część droga, część rzadziej widywana:

- Castlevania Symphony of the Night
- Castlevania Chronicles
- King of Fighters 95
- Yusha
- Buttsubushi
- Silent Iron
- Xevious 3D/G+
- Klonoa
- A.IV Evolution Global
- The Raiden Project
- Rampage 2 Universal Tour
- Revolution X Aerosmith
- Liberogrande International
- Omega Boost

To tak na szybko z bani wypisane. Mowa oczywiście o kompletnych wydaniach premierowych. Bez reedycji.
@porBorewicz07: To są gry kolego. Ale dzięki za gratulacje :) Co do muzyki to głównie elektroniczna.

@Matiko1: Nieco ponad 20. Nie pamiętam dokładnie ile :) Oficjalnie to wszystkie gry na PS1 mają czarną część do odczytu, choć dla przykładu Chrono Cross na rynek USA w reedycji Greatest Hits ma srebrne spody.

@wierszorob: zobacz sobie Skullmonkeys oraz Klonoa. Ta pierwsza sporo trudniejsza :) Jak jesteś w stanie ogarnąć co nieco
@Schizo_EGT: nie szanowalem cie kiedy miales ich mniej ale przy 1000 to uwazam to nawet za zabawne, na pewno mniej szkodliwe niz papierowe bigboxy XD

chociaz jestes konsekwentny, wiesz czego szukasz w zyciu XD

kurcze to razem moze byc nawet ze 3TB, nie wiem czy tyle bym wcisnal do ps mini XD
  • 0
@Schizo_EGT Piękna kolekcja, sam też kolekcjonuję ps1, ale moja kolekcja jest duużo skromniejsza, gratki i wielkie zazdro! Tak z ciekawości: masz Diablo? Jeśli tak to za ile kupiłeś? Od jakiegoś czasu poluję na tą grę, ale na allegro cena wystrzeliła w kosmos, ostatnia aukcja z fajnym egzemplarzem skończyła się na 660, a i tak pewnie poszłaby w górę gdyby refleks mój i innych był lepszy.
@2_7_6: Dzięki bardzo. Jak kolekcjonujesz i lubisz pogadać o tych grach to wpadaj na strimy :)

https://www.twitch.tv/lubiestaregry

Zamulam po parę razy w tygodniu, choć teraz z powodu choroby odpuściłem sobie trochę aby sie zregenerować.

Co do Diablo to posiadam je od dłuższego czasu i co ciekawe....Mało brakło aby była to pozycja 666 w kolekcji (664). Dałem ze nie 200 lub bodajże 250zł ale to zanim rynek starych gier oszalał totalnie. Życzę
Ten uczuć mieć 1000 czarnych płyt na półce :D Swoją drogą te czarne płyty miały coś w sobie ;)
@Schizo_EGT: kupilem, mam jeszcze 2 sztuki ale to bylo dawno, teraz paaanie to ho ho juz ps mini/mega drive mini chodzi za cene nesa mini czyli gdzies tak podrozalo o polowe. (jeszcze dokupilem famicona mini z jp ale to tylko dlatego ze byl taniutki i chcialem pegazusa).

w ps mini tylko spier... jest soft (w sumie we wszystkich tych konsolkach jest wykastrowany), fakt ze proc moglby wiecej zeby mozna bylo uruchamiac
@Schizo_EGT: #!$%@? złodziej się dorobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grasz na psx czy na PC ? Generalnie jak chcesz grać na TV to koniecznie zapatrz się w crtka (czy też monitor)
Poszukam płyt do szaraka to Ci wyślę jak jeszcze coś zostało. Szarak na pewno :) jeden z pierwszych dostaw do PL :)
Grzesiekastronaut2 - @SchizoEGT: #!$%@? złodziej się dorobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grasz na ps...