Wpis z mikrobloga

Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji stwierdziłem, że wpadnę tu z pozdrowieniami.

Dlaczego PS1? Otóż dlatego, że moim zdaniem ten sprzęt i gry mają niepowtarzalny klimat i lubię odkrywać kolejne, ciekawe tematy :) Ktoś z wykopków też kolekcjonuje tematy z szaraka?

PS. Tak, mam kobietę i to jakoś znosi :D

#gry #ps2 #psx #staregry #residentevil #crashbandicoot #playstation #psone #retrogaming #lata90 #rozrywka
Pobierz Schizo_EGT - Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji ...
źródło: comment_1645189447Ve2356C0PoGwlC1t7fedcz.jpg
  • 164
@Schizo_EGT: ja jak miałem 11 lat dostalem PSX i od razu ze 30 gier po znajomości to byłem w niebie były lata 90 to wtedy byli coś na osiedlu i tak bogatym(komunistycznym)że wszyscy inni mieli pc a ja konsole
miałem tenchu,heart of darknes,resident 1,driver
crow,oddworld bałem crow
walka z menelemi i dzifkami dużo straszniejsza od innych horrorów tenchu to też był dla mnie horror
@trinty: W latach 90 tyle gier na szarego w jednym strzale? Ostro! Tłoczki czy oryginały? Zresztą....Nawet taka ilość ruskich tłoków na tamten czas to finansowo ciągnęła po kieszeni.
Tenchu to klasa sama w sobie. Jeden z tematów, do których zawsze wracam z przyjemnością. Za gówniaka wszystko potrafiłem zrobić na Grand Mastera :D A teraz to zastanawiam się gdzie się podział tamten skill :) hehe
@Schizo_EGT: ja w młodość miałem 7,8 i 9 ale nie przeszedłem bez znajomości ang to jak granie na chybil trafil
dopiero pare miesięcy temu doszedłem w 7 na epsx do ost bosa zajęło mi to 50 godz ale i tak mi to nic nie dało bo trzeba grać każdą postacią od początku,wyposażyć w eq,materie pamiętaj że w ff trzeba grać każdym żeby przejść bo grupa pod koniec się rozdziela i jest
@Schizo_EGT: szanuje w opór!

Mam kilka pytań:

1. Jak długo już kolekcjonujesz?
2. Gra za którą najwięcej zapłaciłeś? Jak i ile?
3. Twoja ulubiona gra z kolekcji?
4. Wydaje Ci się że jest możliwe uzbieranie full set? Może są jakieś tytuły zaginione?
5. Gdzie szukasz i kupujesz gier?
6. Skąd masz full listę wszystkiego wypuszczonego na rynek europejski?
7. Trzymasz gry w koszulkach?
Kumpel miał w domu ścianę całą w filmach grach na różne konsole, różne konsole i zmarł w tamtym roku w wieku 40 lat, porfiria go dojechała, jego żona chyba trochę tego porozdawała nie wiem, mi go brakuje i nawet nie myślę już o tej jego kolekcji, chłop zabrał ze sobą wiedzę. A sam nigdy nie kolekcjonowałem giereczek, mam tylko mgs1 na ps1 w oryginale bo ta seria najbardziej mną miotała, gry kończe
@QUANTUM-DICK: Dzięki bardzo :)

1. W sumie tym pytaniem sprawiłeś, że zrewidowałem to, co mówiłem wszystkim od jakiegoś czasu. Uznaję początek mojego oficjalnego kolekcjonowania dzień 14.12.2014 - miałem już kilka rzeczy i założyłem wtedy kanał z kolegą. Potem jakoś poszło :D Jeszcze 3 minuty temu byłem przekonany, że działam nieco ponad 6 lat :D
2. Klonoa i było to 600zł.
3. Nie mam jednej, ulubionej gry. Ogólnie mam tyle ulubionych tytułów,
@egonszef: Bardzo szkoda kolegi i współczuję. Tak to już niestety jest. Oddajesz się czemuś kupę czasu i nagle zabiera Cię za światy jakieś gówno i tyle z tego wszystkiego jest... Jak się przekręcę to mam nadzieję, że rodzina zrobi użytek z mojego plastiku i makulatury ;-) hehe

@Goblin01: Ciężko to ubezpieczyć ale dążę cały czas do tego aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo. Włącznie z unikatowym znakowaniem, które pozwoliłoby mi na