Wpis z mikrobloga

Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji stwierdziłem, że wpadnę tu z pozdrowieniami.

Dlaczego PS1? Otóż dlatego, że moim zdaniem ten sprzęt i gry mają niepowtarzalny klimat i lubię odkrywać kolejne, ciekawe tematy :) Ktoś z wykopków też kolekcjonuje tematy z szaraka?

PS. Tak, mam kobietę i to jakoś znosi :D

#gry #ps2 #psx #staregry #residentevil #crashbandicoot #playstation #psone #retrogaming #lata90 #rozrywka
Pobierz Schizo_EGT - Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji ...
źródło: comment_1645189447Ve2356C0PoGwlC1t7fedcz.jpg
  • 164
@Schizo_EGT: Świetna kolekcja! Posiadam PS4 i ostatnio miałem spadek motywacji do grania. Coś mnie tknęło i włączyłem MGS1 na pewnym znanym emulatorze. Nie pamiętam kiedy ostatni raz gra mnie tak wciągnęła. Bawiłem się świetnie, klimat nieporównywalny do najnowszych tytułów.
@Schizo_EGT: może kojarzysz co to była za gra że się biegło do przodu (jak w c,bandicot) komandosem i strzelało, była to jedna z pierwszych gier na psx.Tak mi się wydaje,że to było na psx albo sega saturn.
Ebay, OLX, allegro, Vinted, giełdy staroci, znajomi. Trzeba sporo obserwować :)


@Schizo_EGT: Na olx i allegro co rzadsze tytuły to albo cena z dupy, albo ntsc, ewentualnie w jakimś wrogim języku. I serio kiedyś coś kupiłeś na giełdzie staroci? Byłem parę razy, zawsze trafiałem na masę żuli chcących opchnąć rzeczy na oko wyciągnięte ze śmietnika, a jak jakieś gry się trafiały to były piraty...
@Karbostyryl: Dlatego mówię "sporo obserwować", bo jak faktycznie się trafi coś za sensowną kasę to schodzi w parę minut :) Ja mam ustawione filtry szukajki i dostaje często powiadomienia jak wskakuje coś nowego. Warto też wpisywać tytuły z błędami :D

Co do giełdy staroci w Poznaniu - owszem. I to całkiem sporo. Czasem wracałem z siatką gier do domu za bezcen. Tutaj rada jest jedna - nie jedziesz o 10, bo
@Schizo_EGT: mnie bardziej ciekawi czy ten regał robiłeś na zamówienie czy gdzieś kupiłeś? Mam sam skromną kolekcję i myślałem, by zamówić coś u lokalnego stolarza, ale jeśli to jakiś gotowiec to z chęcią się dowiem skąd
@Wormditt: To samoróbka. Pierwszą część zrobiłem z kolegą samemu a drugą część według pierwotnego wzoru zrobił stolarz. Ostatnio na FB widziałem jakąś reklamę mebli na wymiar, że sam sobie projektujesz i Ci wysyłają. Jak mi się przypomni co to było to dam znać.