Wpis z mikrobloga

Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji stwierdziłem, że wpadnę tu z pozdrowieniami.

Dlaczego PS1? Otóż dlatego, że moim zdaniem ten sprzęt i gry mają niepowtarzalny klimat i lubię odkrywać kolejne, ciekawe tematy :) Ktoś z wykopków też kolekcjonuje tematy z szaraka?

PS. Tak, mam kobietę i to jakoś znosi :D

#gry #ps2 #psx #staregry #residentevil #crashbandicoot #playstation #psone #retrogaming #lata90 #rozrywka
Pobierz Schizo_EGT - Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji ...
źródło: comment_1645189447Ve2356C0PoGwlC1t7fedcz.jpg
  • 164
@Schizo_EGT szacun, ja pamiętam, że na psx miałem 27 gier oczywiście piratów, sprzedałem w 2000roku, potem miałem przerwę i każda kolejną Plejke po jakimś czasie ogrywałem. Dzisiaj stoi ps5 i głównie się kurzy.
@Lanc: Powiem Ci, że nawet dziś robi to fajną robotę. Niby to tylko barwnik dodany przy tłoczeniu ale gdyby te płyty miały zwykłe, srebrne spody to myślę, że nie byłyby aż tak legendarne.

@rafalkosnozawszenapropsie: Te mini konsole miały początkowo swój urok ale narobiło się tego tyle, że szkoda gadać. Czas na Odra 1305 mini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie widziałem, że to PS mini podrożało. Ale
@Schizo_EGT bardzo wspominam dobrze grę Tombi. Ale widzę, że nie jedyny :). Kojarzysz taką płytę z demonami, gdzie było chyba kilkanaście gierek pełnych, ale takich "amatorskich"? Pożyczyłem kiedyś kuzynowi i tyle widziałem, a zestaw był na wypasie. Najbardziej zapamiętałem stamtąd grę Terra Incognita.
@Grzesiek_astronaut2: Wszystko ukrod! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz co, ja łupię na konsoli. W 2012 miałem podejście do tego tematu aby coś emulować ale jakoś mnie nie ciągnęło. Zwłaszcza jak te gry miałem pościągane z neta. Tak, jak człowiek zapłacił to chociaż jest motywacja aby grać :D
A jak już się gra to każda, nawet największa bzdura tworzy klimat. Nawet te #!$%@?ące kable, które sie plączą :D
Pobierz SchizoEGT - @Grzesiekastronaut2: Wszystko ukrod! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz co, ja łupię na k...
źródło: comment_1645211189XlDrmVqpJrVrm82MHCUUF2.jpg
@Karonon: https://www.wykop.pl/wpis/63783345/siema-d-udalo-mi-sie-dobrnac-do-1000-tytulow-w-kol/#comment-226065915 :)
CTR dobry temat. Browar, multitap i ziomki. Sam sporo domówek tak ogarnąłem :D

@kici_cat: Dzięki bardzo :) Oba tytuły mam oczywiście w PAL :) Wiem, że NTSC szybszy ale jednak na PAL się wychowałem :D

@przemek-: dzieny :)

@szysztopf: również pozdrawiam :) Choć w Poznaniu już nie mieszkam. Mam nadzieję, że dobrze się Wam żyje :D

@vivianka: o nowe niestety ciężko. Zwłaszcza pod kątem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Schizo_EGT: Heh, z cyklu nikogo to nie obchodzi z mojego psxowego pamiętniczka :)
Od Tekkena wolałem Kensei. Gran Turismo i Driver mi się nie podobaly. Wolalem TOCA.
No i oczywiscie PES zjadał Fifę na śniadanie.
Final Fantasy Tactics rozczulil mnie do łez.
Gra z mechami Front Mission 3 to było coś :)
Nie pamietam wiecej tytulow w ktore się zagrywalem...
@Schizo_EGT: @Schizo_EGT: ja przeglądam allegro/grupy/olx dla nowszych gier, bo PS1 jak już się pojawia to po 100-200zl, mam tylko to co udało mi się 10-15 lat temu wziąć za pół darmo z UK. Ale ogólnie to zmierzam do tego, że u nas jest tego tak mało, jak już to przewijają się raczej te same tytuły, że uzbierać 1000 tytułów to jakiś kosmos, jeszcze jak mówisz dopiero od 2014. Już nie
Pobierz Mruvek - @SchizoEGT: @SchizoEGT: ja przeglądam allegro/grupy/olx dla nowszych gier, b...
źródło: comment_16452118162DNwCrrcPn0b5PZbF9U4jp.jpg
Bo wtedy u nas zaczynał się szał na temat PS1 :)


@Schizo_EGT: Playstation, PS1 / PS one był później :p
chyba tak, babcia bratu wzięła na kredyt xD.

Ja ogrywam gry na telefonie. Ale jeśli grasz na konsoli (fizycznie) to polecam stare tv / monitor crt z niska rozdzielczością, bo tam te gry jeszcze wyglądają. A na zwykłych nawet 1366x768 jest pixeloza straszna i nie ma wizualnie tego prawdziwego efektu co
@Szloch: To pewnie było demko z grami "Net Yaroze". Znając życie to pewnie gdzieś to mam. Jak będę katalogował swoje dema to zajrzę i w razie czego, powiem Ci czego szukać :D

@Mr_Luigi: kłaniam się nisko, po same...kule :)

@FirankowyPotwor: na ten moment brak obu tytułów. Choć mam nieodparte wrażenie, że miałem okazję kiedyś w to grać.

@bartton: też tak uważam. pozdrawiam.

@worldmaster: Bushido Blade też jest