Wpis z mikrobloga

Daj linka, przykłady itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


gdyby istniały takie statystyki to bym je podał w pierwszym komentarzu zamiast to wszystko pisać XD

Lawirujesz tylko, by wybielić kierowców


@reddin: o przepraszam ale ja w przeciwieństwie do ciebie nigdzie nie piszę kto jest bardziej lub mniej czy częściej czy rzadziej winien - mówię tylko, że wyciągasz z dupy wnioski
  • Odpowiedz
gdyby istniały takie statystyki to bym je podał w pierwszym komentarzu zamiast to wszystko pisać XD


Czyli teoretyzujesz, ale jak pytam o linki to ich nie masz i to ja wyciągam wnioski z dupy? xD

@reddin: o przepraszam ale ja w przeciwieństwie do ciebie nigdzie nie piszę kto jest bardziej lub mniej czy częściej czy rzadziej winien - mówię tylko, że wyciągasz z dupy wnioski


@powaznyczlowiek: Skoro kierowcy są głównymi
reddin - >gdyby istniały takie statystyki to bym je podał w pierwszym komentarzu zami...

źródło: comment_1645103811RRU6uuxNWIImzJdlKcdU7o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@reddin: Ale o czym tutaj jest rozmowa? OP wrzucił filmik, na którym bezczelny pedalarz łamie przepisy ruchu drogowego. Wtedy pojawiasz się Ty, i wrzucasz filmiki jakichś patusów za kierownicą jeżdżących chodnikami. Aż tak Cię to boli, że wśród Twojej pedalarskiej "Braci" występują patologie jak na filmie wrzuconym przez OPa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale o czym tutaj jest rozmowa? OP wrzucił filmik, na którym bezczelny pedalarz łamie przepisy ruchu drogowego. Wtedy pojawiasz się Ty,


@Sosna00: Zawsze, ale to zawsze mnie bawi jak wykopki sobie dopowiadają i piszą bajki. Nie tak było jak piszesz, jak chcesz zabrać gdzieś głos to najpierw się zapoznaj z całością i faktami, bo inaczej się ośmieszasz tak jak teraz.

czy rowerzysta z filmu popełnił jakieś wykroczenia według Ciebie?


@frems:
  • Odpowiedz
@reddin: Zawsze, ale to zawsze mnie bawi jak pedalarze odwracają kota ogonem. Wrzucenie na Mirko filmiku na którym jest pedalarz w leginsach popełniający wykroczenie równa się z Reddinem wrzucającym filmiki na których kierowcy popełniają wykroczenia. Nie zapominajmy też o obrazkach ze statystykami! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zawsze, ale to zawsze mnie bawi jak pedalarze odwracają kota ogonem. Wrzucenie na Mirko filmiku na którym jest pedalarz w leginsach popełniający wykroczenie równa się z Reddinem wrzucającym filmiki na których kierowcy popełniają wykroczenia. Nie zapominajmy też o obrazkach ze statystykami! ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Sosna00: Choćbyś się sfajdał, głównymi sprawcami wypadków z pieszymi i rowerzystami zawsze byli kierowcy samochodów. Dlatego wzrosły mandaty i od czerwca OC.
reddin - > Zawsze, ale to zawsze mnie bawi jak pedalarze odwracają kota ogonem. Wrzuc...

źródło: comment_16451092010VhsGhqz8fQ0RkL7zgQRNT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@reddin: ale przecież ja nie kreuje, w linku na górze jest fota z twoimi baleronami którą sam wrzuciłeś ¯\_(ツ)_/¯ linkę metalową na szyję też zakładam, i tunel z drzew też mi się robi bo tak szybko jeżdżę tym motorkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) oświadczenie dawcy też podpisałem
  • Odpowiedz
ale przecież ja nie kreuje, w linku na górze jest fota z twoimi baleronami którą sam wrzuciłeś


@BomBom: Trudno żebym miał nóżki jak takie jak ty kanarku, skoro trenuję jazdę na rowerze od lat xDDD to nie znaczy, że jestem gruby, tylko mam umięśnione nogi nie to co ty. Brum brum na motorku z zagiętą blachą. Idź patusy dalej oglądaj, może się obrzygali czy coś. To cię jara przecież.
  • Odpowiedz