Wpis z mikrobloga

Że pedalarze popełniają znacznie mniej wykroczeń, bo nie ma ich w statystykach? xD


@cwlmod: Co ty za bzdury wypisujesz i kłamiesz, nigdy tak nie napisałem, oj wykopki jak zawsze sami sobie układają bajki jak im pasuje do narracji. Dorośnijcie wreszcie.

Teraz będziecie się podniecać bo ktoś nagrał jak rowerzysta popełnia wykroczenie ale jak kierowcy jadą po chodnikach to HUR DUR nie ma gdzie parkować XDDD jak dzieci.

Nie wiem co ci
reddin - > Że pedalarze popełniają znacznie mniej wykroczeń, bo nie ma ich w statysty...
Nie wiem co ci idioci mają w głowach, żeby jeździć kolarką w mieście. Jak im nie pasuje ścieżka, bo jest mniej równa od jezdni, to niech sprzedadzą rower.


@cwlmod: nie wiem co ci idioci mają w głowach żeby jeździć samochodami sportowymi w mieście. Jak im nie pasują ograniczenia prędkości, przejścia dla pieszych i progi zwalniające to niech sprzedadzą taki samochód.
Typowy janusz w paserati w obcisłych rurkach jest typowy


@reddin: zamiast przyznać rację i powiedzieć swoje - "tak, ten rowerzysta popełnił wykroczenie i powinien zostać ukarany, jego popełnienie wykroczenia nijak się ma do statystyki wypadków" to jednak wolisz obrzucać się gównem jak kierowcy taxi tych z ubera ¯\_(ツ)_/¯
W 2020 roku rowerzyści uczestniczyli w 3 768 wypadkach drogowych,

rowerzyści przyczynili się do powstania 1 396 z nich. 1830 powstało zaś z winy tylko kierowców samochodów osobowych.

3 Główne przyczyny kierowcy:


Nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu 1 236

Nieprawidłowe wyprzedzanie 278

Nieprawidłowe przejeżdżanie drogi dla rowerów 204

3 Główne przyczyny rowerzyści:


Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu 464

Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu 184

Nieprawidłowy manewr skrętu 171

Co ciekawe i często podnoszone:

Niestosowanie się do