Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
gdy obie strony przestrzegają przepisów o ruchu w tym samym stopniu to obie strony powinny być winne wypadkowi równie często a jeśli jakaś strona jest winna częściej to znaczy, że częściej nie przestrzega przepisów.


@reddin: trochę z dupy wniosek biorąc pod uwagę, że policja do takiego wypadku czy, ogólniej mówiąc, zdarzenia wzywana jest tylko wtedy gdy rowerzysta dozna urazu, uda się go złapać albo sam postanowi wezwać pały. W statystykach policji
trochę z dupy wniosek biorąc pod uwagę, że policja do takiego wypadku czy, ogólniej mówiąc, zdarzenia wzywana jest tylko wtedy gdy rowerzysta dozna urazu, uda się go złapać albo sam postanowi wezwać pały. W statystykach policji możemy mieć ogromną dziurę w miejscu zdarzeń spowodowanych z winy rowerzystów, która powstała w wyniku #!$%@? winnego z miejsca wypadku.


@powaznyczlowiek: Statystyki dotyczą wypadków a jak jest wypadek to jest też osoba poszkodowana i najczęściej
Pobierz reddin - > trochę z dupy wniosek biorąc pod uwagę, że policja do takiego wypadku czy,...
źródło: comment_164510025503ZQmW029dSvreaEsXhM1s.jpg
Już kierowcy robią.


@reddin: Odpowiedź wyżej.

A teraz trochę faktów o tobie, otóż jesteś zakochany w samochodzikach pod korek, to widać w twoim profilu. Kto rękę na święty samochodzik podniesie, to cię odpala i wychodzi z ciebie prostota, to można poczytać jak komentujesz jak się zachowujesz w komentarzach.


Gówno mnie obchodzą twoje urojenia o mnie. Ja lubie fakty i logikę, coś co ciebie kompletnie nie interesuje( ͡° ͜ʖ ͡
Gówno mnie obchodzą twoje urojenia o mnie. Ja lubie fakty i logikę, coś co ciebie kompletnie nie interesuje( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Ale to nie są urojenia, ty to wypisujesz co wkleiłem takie są fakty. https://www.wykop.pl/wpis/63650133/mmm-samochodziarze-warszawa-motoryzacja-samochody-/#comment-225640045

Odpowiedź wyżej.


@cwlmod: Odpowiedź niżej:
Pobierz reddin - > Gówno mnie obchodzą twoje urojenia o mnie. Ja lubie fakty i logikę, coś co...
źródło: comment_1645100630jDREhkAWpm13yjRnxCoMVs.jpg
Ale to nie są urojenia, ty to wypisujesz co wkleiłem.


@reddin: Wkleiłeś moją logiczną wypowiedź, a to że ty z obrażasz się na świat i nie akceptujesz faktów to już są twoje urojenia.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę, że parkujesz tak jak pedałujesz xD


Ale ja nie jeżdżę kałdi dla biedoty.

Wkleiłeś moją logiczną wypowiedź, a to że ty z obrażasz się na świat i nie akceptujesz faktów to już są twoje urojenia.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Logiczna to ona się wydaje tylko tobie, bo taki sobą "poziom" reprezentujesz:

Ponawiam pytanie, czy na jezdni też jesteś taki agresywny bohater w samochodziku? Do tego szYpko
Pobierz reddin - > Widzę, że parkujesz tak jak pedałujesz xD

Ale ja nie jeżdżę kałdi dla b...
źródło: comment_1645101074M4lmq9rJxjo5XAsoiO77sk.jpg
Ale ja nie jeżdżę kałdi dla biedoty.


@reddin: A, ty tylko jeździsz jakimś rowerem dla biedoty, bo nie stać cię na auto i chcesz, żeby wszyscy inni żyli w biedzie tak jak ty xD

Logiczna to ona się wydaje tylko tobie, bo taki sobą "poziom" reprezentujesz:

Ona po prostu jest logiczna. To że ty jej nie rozumiesz źle świadczy o tobie.

Ponawiam pytanie, czy na jezdni też jesteś taki agresywny bohater
W statystykach policji możemy mieć ogromną dziurę w miejscu zdarzeń spowodowanych z winy rowerzystów, która powstała w wyniku #!$%@? winnego z miejsca wypadku.


@powaznyczlowiek: Typowy błąd poznawczy, to działa w dwie strony, kierowcy też #!$%@?ą jak coś odjebią z rowerzystą, szansa że rowerzysta ma kamerkę jest niewielka.

Często kierowcy którzy mi wymusili, przez których musiałem gwałtownie hamować, nawet nie byli tego świadomi. Raz byłem świadkiem jak kierowca autobusu miejskiego zajechał drogę
A, ty tylko jeździsz jakimś rowerem dla biedoty, bo nie stać cię na auto i chcesz, żeby wszyscy inni żyli w biedzie tak jak ty xD


Ale wiesz, że jak się ma rower (rowery) to można mieć samochód nie? Oni tego nie sprawdzają. Serio.

Ona po prostu jest logiczna. To że ty jej nie rozumiesz źle świadczy o tobie.


Takie petro januszowe bardziej.

Ponawiam pytanie, czy na jezdni też jesteś taki agresywny
Pobierz reddin - > A, ty tylko jeździsz jakimś rowerem dla biedoty, bo nie stać cię na auto i...
źródło: comment_1645102678SMUWRzFa4rb0SofmGqYmCk.jpg
Typowy błąd poznawczy, to działa w dwie strony, kierowcy też #!$%@?ą jak coś odjebią z rowerzystą, szansa że rowerzysta ma kamerkę jest niewielka.


@dybligliniaczek: sugerujesz że kierowcy samochodu, oznaczonego tablicami rejestracyjnymi, z przypisanym właścicielem, mogącemu się poruszać tylko po drogach, w razie wypadku wyrządzającemu rowerzyście znacznie większe szkody na zdrowiu niż vice versa, tak samo łatwo #!$%@?ć jak rowerzyście? Czy co konkretnie tutaj jest błędem poznawczym? ( ͡º ͜ʖ
Statystyki dotyczą wypadków a jak jest wypadek to jest też osoba poszkodowana i najczęściej z winy kierowców jest to poszkodowany kierujący rowerem lub pieszy


@reddin: no trudno żeby w przeważającej liczbie przypadków z winy rowerzysty był poszkodowany kierowca - chyba że się uderzy o deskę rozdzielczą głową albo odbije i przywali w słup. Przecież ja właśnie o tym piszę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym przestań odświeżać
no trudno żeby w przeważającej liczbie przypadków z winy rowerzysty był poszkodowany kierowca - chyba że się uderzy o deskę rozdzielczą głową albo odbije i przywali w słup. Przecież ja właśnie o tym piszę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek: Jeszcze raz, bo nie czytasz ze zrozumieniem. Kiedy dochodzi do wypadku a wypadek to ktoś jest poszkodowany, to najczęściej za wypadek z pieszym lub rowerzystą winę ponosi kierowca.
@reddin: jeszcze raz bo ty nie czytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy dochodzi do wypadku to najczęściej za wypadek z pieszym lub rowerzystą winę ponosi kierowca, ale to nie oznacza, że jak napisałeś wyżej

jeśli jakaś strona jest winna częściej to znaczy, że częściej nie przestrzega przepisów.


bo jest jeszcze cały ogrom zdarzeń drogowych, będących wynikiem nieprzestrzegania przepisów przez rowerzystów, które nie są wypadkami bo jak chłop
A powinieneś z przepisowymi.


@reddin: Czekaj, jakimi? Prze-pi-so-wy-mi? To ty znasz takie słowo w ogóle? xD

A już jeżdżenie i pierdzenie tłumikiem to inny poziom januszerstwa samochodowego. Ktoś kto tak jeździ to musi mieć mega kompleksy i chce zabłysnąć.


Haha kolejny raz się nadziałeś i ośmieszyłeś xD

Dobra, zamykam wieczko czarnolisty, bo już zbyt dużo smrodu twojego potu się nawąchałem. Powodzenia w łamaniu przepisów razem z innymi pedalarzami. Patrząc po warszawie
eszcze raz bo ty nie czytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy dochodzi do wypadku to najczęściej za wypadek z pieszym lub rowerzystą winę ponosi kierowca, ale to nie oznacza, że jak napisałeś wyżej


Oznacza, bo każdy kolejny wypadek to 2/3 szansy, że znowu będzie winny kierowca.

bo jest jeszcze cały ogrom zdarzeń drogowych, będących wynikiem nieprzestrzegania przepisów przez rowerzystów,


Daj linka, przykłady itd. ( ͡° ͜ʖ
Pobierz reddin - > eszcze raz bo ty nie czytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy dochodzi do wypadku to najc...
źródło: comment_1645103223aPe34BHHZlfIwcX70mo6ZU.jpg
Czekaj, jakimi? Prze-pi-so-wy-mi? To ty znasz takie słowo w ogóle? xD


No nie dziwię się, że nie znasz. Bo jesteś typowy szybko ale besssspiecznie.

Dobra, zamykam wieczko czarnolisty, bo już zbyt dużo smrodu twojego potu się nawąchałem.


Oho argumenciki się skończyły xD

Powodzenia w łamaniu przepisów razem z innymi pedalarzami. Patrząc po warszawie to już niedługo nie będzie z wami problemu jak będziecie tak wjeżdżać ludziom pod koła na czerwonym. ( ͡
Pobierz reddin - > Czekaj, jakimi? Prze-pi-so-wy-mi? To ty znasz takie słowo w ogóle? xD

N...
źródło: comment_16451034318NB0BGcziNJm1AQ1LoeedQ.jpg