Wpis z mikrobloga

Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego pubu dla graczy Hearts Pub (Pszczyńska 29) w #gliwice #slask . Lokal kupiłem miesiąc przed pandemią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie dwa lata sam (z drobną pomocą rodziny) go remontowałem i oto jest, mam nadzieję, że wszystko się zepnie i nie będzie trzeba za kilka miesięcy zamykać (òóˇ)

Jeśli ktoś z was miałby ochotę pograć w #grybezpradu lub #konsole (mamy xbox series s i switcha) to zapraszam. Poza tym oczywiście jest alkohol :D @WuDwaKa gdyby trzeba było miejscówki na jakieś wykopowe spotkania to służę pomocą :)
yousouyou - Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego...

źródło: comment_1644843418RJlSsqcq68r3DzXsQxMTay.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
@yousouyou: Szedłem sobie w niedzielę #!$%@? z rynku, patrzę a tu nowa miejscówka i pełno ludzi. Fajnie wiedzieć, że właścicielem jest mireczek z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Terminal "rozpina" sie z POSem


@yousouyou: Jak zadzwonisz na infolinię (numer na klapce terminala), to powinni Ci powiedzieć jak wydłużyć czas czuwania terminala. Tylko wtedy musisz koniecznie pilnować stanu baterii, bo mega szybko się rozładowuje.
  • Odpowiedz
@yousouyou: Nie powinno, ale niestety często tak się dzieje. Generalnie integracja terminali przenośnych lubi się sypać.

Z reguły ja zalecam olać integracje, bo przy POSach nie ma takiego obowiązku, a czasem zbyt dużo z tym problemów.
  • Odpowiedz
@yousouyou: Gratki, oglądałem Cię lata temu na twitchu i gniłem po nocach z draskowych opowieści. Jak kiedyś będę w pobliżu to na pewno wpadnę :D
  • Odpowiedz
@xDyzio: Myślimy, ale niestety trzeba się liczyć z uszkodzeniami i zakładać, że trzeba będzie co jakiś czas je wymieniać :(

@uytx: zapraszam :)

@depcioo: no chyba będzie trzeba bo kolejna osoba wspomina o darcie :)
  • Odpowiedz
@yousouyou: wygląda mega, mam nadzieję że się uda :)

Ciekaw jestem jakie były koszty za wykup lokalu i remont ale domyślam się że to poufne dane lub ciężko obliczyć.
  • Odpowiedz
@yousouyou: Reanimacja "u sąsiada" po raz 100? Powodzenia, na pewno zajrzę jeśli będę w pobliżu. Tylko co tam trzeba było remontować przez 2 lata, jak przed pandemią ten lokal przeszedł chyba generalny remont?
  • Odpowiedz