Wpis z mikrobloga

Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego pubu dla graczy Hearts Pub (Pszczyńska 29) w #gliwice #slask . Lokal kupiłem miesiąc przed pandemią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie dwa lata sam (z drobną pomocą rodziny) go remontowałem i oto jest, mam nadzieję, że wszystko się zepnie i nie będzie trzeba za kilka miesięcy zamykać (òóˇ)

Jeśli ktoś z was miałby ochotę pograć w #grybezpradu lub #konsole (mamy xbox series s i switcha) to zapraszam. Poza tym oczywiście jest alkohol :D @WuDwaKa gdyby trzeba było miejscówki na jakieś wykopowe spotkania to służę pomocą :)
yousouyou - Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego...

źródło: comment_1644843418RJlSsqcq68r3DzXsQxMTay.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
@desperek: wstęp do pubu płatny? Kolega na pewno ma już 18 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tikyo: poprawiło się, a dodatkowo powstaje wzdłuż kilka nowych budynków więc tylko w lepszą stronę to idzie.

@Rachey: krany tutaj można sprawdzać, kilka już musieliśmy zmieniać w ostatnim tygodniu. Znikneła nam Pinta Miesiąca i Bojan Miodowy, wjechało Pan i Pani: https://hearts-pub.ontap.pl/
  • Odpowiedz
@yousouyou: na pszczyńskiej? Trochę słabo bo ograniczasz się do studentów w ciągu roku akademickiego, nikomu nigdy się nie chce chodzić na Pszczyńską bo tam uja jest szczerze mówiąc. Nie myślałeś o czymś bliżej rynku/centrum?
  • Odpowiedz
@yousouyou: Wiedziałem, że to Wykopek xD
Montowałem Ci terminal w grudniu. Jak zobaczyłem rejestrację Twojego samochodu, to parskłem i pomyślałem "to musi być wykopek". :D

Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@Rachey: mamy przekąski standardowe do piwa, nad grubszym jedzeniem pracujemy, ale obiadu nie pojesz ;)

@Wamp0302: lokal spory a obłożenie nie więc temat passow nie jest istotny

@mehmed: o a ja wlasnie miałem do was dzwonić ;) Terminal "rozpina" sie z POSem jak tylko chwile polezy bez zasilania (i np wygasi sobie ekran). Potrzem trzeba czekac z 20 minut zanim znow platnosci zaczna sie synchronizowac. Da się to jakos
  • Odpowiedz