Wpis z mikrobloga

Do tych wszystkich, co deklarują że w razie ''W" będą uciekać z kraju, zostawiając tu na pastwę ruskich swoich rodziców, dziadków, całą rodzinę , bo przecież jak oni to piszą '' nie będą walczyć za pisowski chlew osrany gównem ''... Mam dla was dobrą radę. Zacznijcie uciekać już teraz, bo za kilka dni może być już z tym problem. A jak już dojedziecie w bezpieczne miejsce, napiszcie do rodziców koniecznie smsa, że dojechaliście cali i zdrowi, to na pewno rodzinę uspokoi. Jesteście bohaterami na jakich nie zasługują! To dzięki ludziom takim jak wy, ten kraj przetrwał tysiące lat i możecie teraz sobie spokojnie żyć właśnie w wolnym i bezpiecznym kraju. #ukraina #rosja #wojna #bekazpodludzi
  • 180
Inteligencja bohatersko dała się zabić i do dziś jest to kraj idiotów rządzonych przez idiotów. Dać się zabić prościej niż kura jest banalne. Odbudować kraj po wojnie to jednak trudniejsza sprawa.


@BQP: Dlatego jak przystało na polskiego patriotę i biorąc pod uwagę typowe tendencje polskiego narodu, wezmę swój doktorat i 25 lat edukacji i pójdę dać się zastrzelić w jakiejś dziurze przez Saszkę z rosyjskiej wsi który w wieku 16 lat
Okey rozumiem że nikt nie chce umierać za polityków ja też nie chcę, ale walczył bym za Polskę za ten kraj bo mimo tego co robi z nim rząd to go kocham. Kocham ten język, kulturę, jestem dumny że urodziłem się w Polsce i jeśli będę musiał to pójdę na front. Czytając komentarze dla większości z was nie ma znaczenia czy mieszkacie akurat w Polsce czy w jakim kolwiek innym kraju i
@zenek-stefan1 A co jest złego w rodzinie pary gejów i dwójki dzieci? Myślę że jest to normalniejsza rodzina niż ta przeciętna polska, czyli #!$%@? ojciec lejący żonę i dziecko.

Teraz ja z ciekawości zapytam, wolałbyś wysłać własne dziecko na pewną śmierć, czy pozwolić mu uciec z kraju i żyć bezpiecznie za granicą?
@zenek-stefan1: wojną straszysz ludzi? Może już jutro co? Ja uciekam, ale zabieram rodzinę ze sobą a rodzice tak samo prywatnie samolotem mieszkać w szwecji. Ty zabierz swoją na pierwszą linie jako mięso armatnie . Po przegranej wojnie zostaniesz bohaterem jak twoi dziadkowie co ginęli podczas drugiej wojny światowej. Jak wiemy każdą wojne na świecie wygraliśmy dlatego istniejemy jako kraj nie tak jak piszesz od tysięcy lat bo Polska istnieje od milionów