Wpis z mikrobloga

Do tych wszystkich, co deklarują że w razie ''W" będą uciekać z kraju, zostawiając tu na pastwę ruskich swoich rodziców, dziadków, całą rodzinę , bo przecież jak oni to piszą '' nie będą walczyć za pisowski chlew osrany gównem ''... Mam dla was dobrą radę. Zacznijcie uciekać już teraz, bo za kilka dni może być już z tym problem. A jak już dojedziecie w bezpieczne miejsce, napiszcie do rodziców koniecznie smsa, że dojechaliście cali i zdrowi, to na pewno rodzinę uspokoi. Jesteście bohaterami na jakich nie zasługują! To dzięki ludziom takim jak wy, ten kraj przetrwał tysiące lat i możecie teraz sobie spokojnie żyć właśnie w wolnym i bezpiecznym kraju. #ukraina #rosja #wojna #bekazpodludzi
  • 180
@zenek-stefan1 no cóż większość wykopkow narzeka na nasz kraj mimo że ,,zarabiaja'' te 15 tysięcy. Może gdyby zaczęli doceniać to gdzie się urodzili to by innaczej do tego podchodzili. Bo jest wiele gorszych miejsc na ziemi. Wiadomo że taki Niemiec czy Anglik ma o wiele łatwiej i lepiej i każdy dąży do tego żeby mieć lepiej i lepiej. Ale jesteśmy tutaj gdzie jesteśmy i trzeba to też docenić.
@NoNameeDD bardziej chodzi mi o to jak każdy pluje i narzeka że Polska to chlew obsrany gównem. Jednak wiekszosc ludzi głodnych nie chodzi, jasne ciężko jest dorobić się własnego mieszkania czy nowego auta ale zawsze patrzę że mogłem urodzić się w jakichś Indiach w slamsach... Też nie chodzi mi o to że mamy wychwalać to co odwala rząd tylko dlatego że w sklepach jeszcze są produkty, powinniśmy dążyc jako kraj żeby nasz
zostawiając tu na pastwę ruskich swoich rodziców, dziadków, całą rodzinę


@zenek-stefan1: wezmę ich ze sobą dzbanie. Wytrzymaj tylko dłużej na froncie, żebym uciekł bez stresu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NoNameeDD: Dobra nie pal głupa bo dobrze wiesz jaki jest przekaz mojego wpisu i o co w nim chodzi. Jedz sobie do Peru, czy tam gdzie chcesz. Ja bym rodziny nie mógł zostawić i sobie pojechać do Peru. Ale to twoje sumienie, twoje życie, twoja sprawa. Elo
@zenek-stefan1 no cóż większość wykopkow narzeka na nasz kraj mimo że ,,zarabiaja'' te 15 tysięcy. Może gdyby zaczęli doceniać to gdzie się urodzili to by innaczej do tego podchodzili. Bo jest wiele gorszych miejsc na ziemi. Wiadomo że taki Niemiec czy Anglik ma o wiele łatwiej i lepiej i każdy dąży do tego żeby mieć lepiej i lepiej. Ale jesteśmy tutaj gdzie jesteśmy i trzeba to też docenić.


@WojowniczyKamil: Widzisz, cały