Wpis z mikrobloga

Badanie opinii ws. oglądania Formuły 1: Luty 2021

Rok 2023 będzie oznaczać zmiany. ElevenF1 straci prawa na rzecz ViaPlay. Oferta ViaPlay jest droższa od F1TV, co nie wygląda dobrze. Dlatego dokładnie co miesiąc chcę się was pytać, gdzie zamierzacie oglądać Formułę 1 od 2023 roku?

Wpis styczniowy zgromadził aż 442 głosy. Czas porównać jak poparcie wygląda dzisiaj. Ankieta będzie comiesięczna. Myślę, że po głosowaniu marcowym wezmę się do napisania obszernego felietonu, który będzie zawierać wasze zdanie, więc komentarze i opinie bardzo mile widziane :).

Wyniki styczniowe:


Co miesiąc zawołam każdego plusującego wpis do kolejnego głosowania.

#abcf1 #f1
jaxonxst - Badanie opinii ws. oglądania Formuły 1: Luty 2021

Rok 2023 będzie oznac...

źródło: comment_1644751760SrmzdnyBgvapUozOEY4rhk.jpg

Pobierz

Gdzie zamierzasz oglądać Formułę 1 od 2023 roku?

  • ViaPlay 13.8% (123)
  • F1TV 34.9% (312)
  • Nielegalne streamy 44.7% (400)
  • Zagraniczna TV 2.3% (21)
  • Zamierzam zrezygnować 4.3% (38)

Oddanych głosów: 894

  • 57
@jaxonxst: F1TV bo Viaplay jest niewiadomą. Generalnie miałem Viaplay na próbę z UPC i jest mega bieda póki co. Tylko że F1TV ma jedną wadę. Dużo czasu spędzam zagramanicą. W DE np. nie ma F1TVPro. Więc trzeba kupić w PL i wtedy obowiązują zapisy regulaminu, co do korzystania w EU. Nie wiem też, jak to działa na dalszą zagranicę, chodzi mi o USA, muszę to sprawdzić. W UK F1TV jest blokowane
@jaxonxst: W zależności od tego co zaoferuje ViaPlay - jakie będzie studio, komentatorzy, magazyny etc. F1 dla mnie to nie tylko samo jeżdżenie, ale może przede wszystkim cała otoczka wokół niej. Pewnie spróbuje darmowego triala żeby zobaczyc to wszystko, ocenić także stopień opóźnienia oraz jakość transmisji. Jeżeli f1 nie będzie pokazane przynajmniej na poziomie 11 i viaplay nie będzie miało czym mnie zachęcić to zdecydowanie bardziej będę wolał strumyk albo będę
@jaxonxst: kurde trochę ciężko wybierać teraz, z pewnością nie wybiorę Viaplay jeżeli nic się nie poprawi bo z tego co pamiętam mają wciąż to 720p i opóźnienie, f1tv byłoby bardzo fajne patrząc na dodatki jakie tam są więc zaznaczam tą opcję na teraz, strumyki są ostatecznością jakby były jakieś problemy z f1tv