Wpis z mikrobloga

Badanie opinii ws. oglądania Formuły 1: Luty 2021

Rok 2023 będzie oznaczać zmiany. ElevenF1 straci prawa na rzecz ViaPlay. Oferta ViaPlay jest droższa od F1TV, co nie wygląda dobrze. Dlatego dokładnie co miesiąc chcę się was pytać, gdzie zamierzacie oglądać Formułę 1 od 2023 roku?

Wpis styczniowy zgromadził aż 442 głosy. Czas porównać jak poparcie wygląda dzisiaj. Ankieta będzie comiesięczna. Myślę, że po głosowaniu marcowym wezmę się do napisania obszernego felietonu, który będzie zawierać wasze zdanie, więc komentarze i opinie bardzo mile widziane :).

Wyniki styczniowe:


Co miesiąc zawołam każdego plusującego wpis do kolejnego głosowania.

#abcf1 #f1
jaxonxst - Badanie opinii ws. oglądania Formuły 1: Luty 2021

Rok 2023 będzie oznac...

źródło: comment_1644751760SrmzdnyBgvapUozOEY4rhk.jpg

Pobierz

Gdzie zamierzasz oglądać Formułę 1 od 2023 roku?

  • ViaPlay 13.8% (123)
  • F1TV 34.9% (312)
  • Nielegalne streamy 44.7% (400)
  • Zagraniczna TV 2.3% (21)
  • Zamierzam zrezygnować 4.3% (38)

Oddanych głosów: 894

  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pokey: bardzo dobrą. Domyślnie komentuje Crofty i Brundle (były kierowca F1), czasami wlatuje Rosberg albo inny kierowca, który wie co mówi. Ogólnie jak coś się dzieje na torze, do dostaniesz merytoryczny komentarz co dokładnie się stało a nie krzyki „coś nieprawdopodobnego”. Kuzynom spoko wyszło ostatnie okrążenie BubuZubi ale to dlatego, ze oni domyślnie drą mordy nawet jak nie ma potrzeby xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaxonxst: niestety będzie to nielegalny stream a wszystkiemu winne ograniczenia regionalne. Skoro nie mogę zapłacić za usługę w Polsce a skorzystać z niej w innym kraju wspólnoty to nie mam wyboru.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: F1TV wciąż jest technologicznie kilka lat do tyłu, ale co roku notują jakiś progres. Może w tym roku będzie natywna aplikacja na AndroidTV, a może za rok doczekamy się sygnału w Ultra HD. Ja w dalszym ciągu będę płacił i czekał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie wiem jak można płacić za coś innego jak f1tv ¯(ツ)

@huudyy: bo nie wszyscy oglądają tylko F1, są jeszcze inne sporty
  • Odpowiedz
@perkaman: Viaplay to też streaming. Da radę ogarnąć f1tv bez strumieniowania, ale nie wiem czy jest dedykowana appka na SmartTV (pewnie jest, ale pewności nie mam)
  • Odpowiedz
@jaxonxst: obecnie Eleven pozniej poki co to pewnie Viaplay, tym bardziej ze bedzie PL, LE i Conference. To co dla mnie jest wazne to mozliwosc przewijania do tylu i w Eleven ta mozliwosc mialem (do 12 godz w tyl) a jak nie to niemieckie SKY SPORT
  • Odpowiedz
50 eur za rok, przeciez to nie ma co sie zastanawiac, czy brac jakosc, czy gowno serwis w ktorym wywala Cie w randomowym momencie i support nie istnieje
  • Odpowiedz