Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałam świetnego faceta i być może on powiedziałby to samo o mnie. Byliśmy na 2 spotkanich i stwierdzam, że jest między nami spora chemia. Poza tym mamy ogrom tych samych zainteresowań, które są dość szerokie oraz przejawiamy to samo podejście do życia.
Sęk w tym, że facet wyraźnie się zauroczył we mnie i widzę, że mu zależy, abym była jego dziewczyną.
Problem w tym, że ja nie czuję żadnych motylków i innych odczuć związanych z zakochaniem się. Taka bardziej przyjaźń plus chemia i na tym się kończy.
On wyraźnie potrzebuje głębokiej, stałej relacji o czym mówi nawet wprost.
Znamy się od 2 tygodni. Zaczęłam się zastanawiać czy nie będzie lepiej dla niego jak to wszystko przerwę i po prostu o sobie zapomnimy.
Nie jestem przekonana czy potrafię się jeszcze zakochać i martwi mnie to, że go skrzywdzę.
Dać sobie czas.. nie wiem

#zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6205ebb65137d8e1c297f844
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@witek027: nawet nie chce mi się wchodzić na twój profil, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie udzielasz się na świętym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tacy jak ty mają najwięcej do powiedzenia na temat związków
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: podobno to normalne psychologicznie, że faceci szybciej potrafią się zauroczyć i zakochać niż kobiety i że kobiety właśnie potrzebują czasu z własnymi myślami i emocjami aby tak samo się poczuć

miłość od pierwszego wyjrzenia jest fajna ale w komediach romantycznych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dać sobie czas. Kobieta potrzebuje miesięcy aby się zakochać, facet tygodni. Skoro jest w potrzebie to popłynął za szybko, ale co się dziwisz? Samotny od dawna chłop spotkał kobietę z którą ma coś wspólnego.
Niech wrzuci na luz ze związkiem i spotykajcie się na razie normalnie bez zobowiązań i deklaracji. Twoja reakcja to zachowanie obronne, a zbyt szybkie zaangażowanie się OPa.
  • Odpowiedz
nie ma czegoś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia...


@zorroza: No ja się zakochałem na pierwszej randce. Ze wzajemnością. ¯\_(ツ)_/¯
Jesteśmy małżeństwem już ponad 2 lata.

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Typ tak o Ci opowiada, żebyś myślała/wiedziała o tym, że może Cię potraktować poważnie, jeśli sama go potraktujesz poważnie i nie zaczniesz kombinować po 2 tygodniach jakby tu s--------ć.
Jeśli to nie jest jakiś kliniczny przypadek to po 2 tygodniach facet jeszcze dobrze twojego imienia nie zapamiętał.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @witek027: @zorroza: @cutecatboy: @problemat: @Catmmando:
ja się zakochałam kiedyś od pierwszego wejrzenia z wzajemnością. Najcudowniejsze doświadczenie w życiu. Wracając ze spotkania byliśmy gruchającymi gołąbkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gość miał aparat na zębach, łuszczyła mu się skóra na policzkach, nosił grube okulary. Miał gęste, faliste włosy, szczupłe dłonie, kościste kolana i takie piękne brązowe błyszczące
  • Odpowiedz