Wpis z mikrobloga

Ogólnie lubię słuchać Stanoskiiiego, ale jestem ciekawy jestem jakie fikołki będzie kręcił w tym odcinku o Rzeźniczaku.
Przecież tego się nie da wybronić żadnymi argumentami, że chłop co zarabia 40 tysięcy miesięcznie latający helikopterami i matka będąca modelką latająca ostatnio na jakiś Zanizibar robią zrzutkę od ludzi pracujących za 3k, żeby ratowali ich dziecko.
#kanalsportowy #stanowski
  • 26
@niepopularna_opinia: to nie jest żona, tylko ex która zostawił w 9 miesiącu ciąży. Podejrzewam, ze gdybys został sam z choroba dziecka i usłyszałabyś, ze w Polsce to może 2 na 100 Brajankow wychodzi z takiego raka, to tez byś wymyślał jakieś Izraele. No chyba, ze produkujesz dzieci szybciej niż zapamiętujesz imię matek, jak Rzezniczak. Wtedy to tylko przykra statystyka.
@IcyHot a to wiadomo, to jest normalny ludzki odruch.
Ja to wiem, Ty to wiesz ale Seba zbierający tulipany w NL, wielki fan Stanoskiego już nie koniecznie, dla niego Ksysiu robi dobrą robotę a tym filmikiem rozjedzie hejterów.
hłop co zarabia 40 tysięcy miesięcznie latający helikopterami i matka będąca modelką latająca ostatnio na jakiś Zanizibar robią zrzutkę od ludzi pracujących za 3k, żeby ratowali ich dziecko


@Mysciak: Ja dalej nie widzę problemu, jak są lepiej sytuowani to nie mogą robić zbiórki czy jak? Ile jest zbiórek osób nie medialnych a których stać a mimo tego zakładają zbiórki? Ludzie wpłacali to chyba wiedzieli na czyje dziecko. Ich pieniądze ich sprawa.
@Kristof7:
To, że ktoś robi pewnie rzeczy, które nie są nielegalne np. sprzedawanie garnków emerytom, to nie znaczy, że nie są moralnie wątpliwe.
Założeniem zbiórki przez nich nie jest oczywiście zabronione, ale moim zdaniem żebranie przez ludzi, którzy są pewnie w 1% najlepiej zarabiających polaków jest dość bezwstydne bo na 100% mają majątek, żeby pokryć te koszty
@Mysciak: W jakim 1%? Rzeźniczak? On od lat jest znany z hulaszczego trybu życia, jak skończy karierę to pewnie będzie miał tyle co na sobie. A do tego mnóstwo lasek który dobrze go wydoiło. A ta dziewczyna to jakaś kobieta która robi w biznesie czy jest "modelką". Serio rozejrzyj się dokoła siebie a znajdziesz ludzi w bliskim otoczeniu zamożniejszych od nich. Tylko różnica jest taka, że większość ludzi nie wystawia swojego