Wpis z mikrobloga

O i taki oto poranek. Migrena. Najbardziej mnie wkurza, że mam już cały dzień zaplanowany - praca w przedszkolu, potem jadę pomóc takiemu młodemu w lekcjach. Miałam wstać rano, zjeść spokojne śniadanie, wypić kawę. No i wstałam rano. Tak czułam, że nadejdzie, bo od poniedziałku miałam aurę, a wczoraj jeszcze przesadziłam z zakupami i niosłam ciężkie i zawsze po czymś takim mam ból głowy... #dziendobry #migrena #dobregodnia i żeby Was nic nie bolało
Pobierz
źródło: comment_1644390535sOXPt8j38ATyTMBpm6Opiu.jpg
  • 30
@Soothsayer nie, akurat zaczynam pracę o 12, więc będę miała poczucie, że nic nie zrobiłam w domu przed pracą (°° xD
@Hissis na mnie tak to nie działa, jest jeszcze gorzej. I nie mogę pić przed pracą. W trakcie też nie
@Hdrunked czasem mam taki dziwny ból głowy, że solpadeinka nie pomaga :( oby dziś dała radę! (
@CherryJerry nie działa. Dodatkowo dostaję przy tym duszności, więc nie dość, że głowa #!$%@? to staram się też nie udusić xD próbowałam kilka razy, trzy razy skoczyło się wezwaniem pogotowia. Jak mnie trzyma średnio trzy dni to jeszcze daję radę, ale też zależy od natężenia. W ostateczności trzeba jechać na zastrzyk, pomaga
@estetka: Kobieto. Chłopy są od noszenia:D
Mąka, banany to już ciężkie trochę. Szkoda, ze tak dźwigasz jak wiesz, ze potem boli Cię głowa. Ale mam nadzieje, ze szybko minie, duzo pij a potem czeka Cię dobra szamka a z bolem głowy to nie to samo