Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie piszę tego ze swojego konta bo nie chcę zeby ktoś o tym wiecej wiedziała, a kojarzy mnie parę osób.

Straciłem napęd w życiu. Jak miałem 20lat chciałem zdobyć świat, dwa kierunki studiów, koła naukowe, pomysły na biznes, milion pomysłów na minutę, imprezy ze znajomymi.
Teraz mam 30 lat i nie czuję motywacji do niczego. I nie... Nie jest to depresja! Czuje się świetnie. Nie przeszkadza mi to że mieszkam z rodzicami w domu. Nie przeszkadza mi, że zarabiam średnio i nie mam samochodu. Czuje się totalnie wychillowany a nic nie biorę. Nie przeszkadzał mi nic. Chodzę w starych ubraniach i jeszcze się tym szczycę że jestem żulem. Czuje się wybitnie świetnie ze sobą. P--o z kolegami, siłownia i nic więcej mi nie potrzeba. Jeszcze żebym zawsze wracał do domu przed 15 po pracy i miał czas dla siebie. W pracy również zero motywacji do pięcia się na szczeblach kariery.
Ostatnio nawet myślałem o tym i czuje się jak taki typowy 80latek który w życiu osiągnął wszystko i doszedł do wniosku że to było bez sensu i koniec końców nic nie robienie jest najlepsze. Totalnie nic mi się nie chce, nie nie mam a i tak jestem zadowolony.
Jeżeli chodzi o kobiety to w ostateczności jakąś i tak potrafię zbajerować wymyśloną historią, więc z tym też nie ma problemu. Z drugiej strony nie czuje też jakiejś potrzeby kontaktu z nimi. Nie zależy mi na zakładaniu rodziny i dzieciach.

Co mi jest? Mam 30 lat, z jednej strony fajnie byłoby w życiu coś osiągnąć, szczególnie że moim znajomi walczą w warszawie o stołki, kupują auta i mieszkania a ja wracam, odpalam TV, oglądam sobie a potem idę na spacer wokół jeziora i jest mi w ch... dobrze.
Czy ktoś ma podobnie?

#zycie #pytanie #rodzina #praca #pracbaza #przemyslenia #zdrowie #medycyna #psychiatria #stonsk #wygryw #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6202e0553be9540a5d027196
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja też. Do póki nie zacząłem technikum. W technikum jeszcze jakoś szło i wtedy myślałem, że stworzę sobie z 2-3 stronki i będę z tego żył. No niestety realia po skończeniu szkoły mnie dobiły i tak po kilku latach mam kilka stronek z zyskiem groszowym, które w sumie chce sprzedać w p---u za jakieś grosze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakby nie patrzeć to każdy na tym świecie zdechnie na łaka

WIęc co za różnica, czy zarabiałeś 5k, 20k czy 100k. Co za różnica czy ruchałeś czy nie. Każdy umrze.

Nawet jak powiedzmy wyruchałeś 100 modelek to co z tego masz za 10, 20, 30 lat? Wspomnienia? Przyjdzie Alzhaimer i co
  • Odpowiedz