Wpis z mikrobloga

Mirki to jest klasa. Człowiek nie musi się dopominać, paka z reguły wrzucona tego samego dnia do paczkomatu. Ja staram się robić to zawsze jak najszybciej.

Człowiek zamawia coś z OLX, czeka na akceptacje, potem mijają prawie 72h i kończy się czas. Piszę do typa wiadomość o co kaman. "Sory ale wyjechałem" xD

Drugi zakup czeka na akceptację, jestem ciekaw jak to się rozwinie.

#perfumy
  • 10
@bydgoszczvx: Po prostu większość ludzi przerasta prosta komunikacja. Ja to widzę też w firmie. Miałem zespół devów, typ praktycznie zdecydowany, dostał stawki, plan działania, terminy na warsztaty. Cisza, przestał odpisywać, nie odbierał telefonu, przepadł. #!$%@?łem się i zespół sprzedałem gdzie indziej. Napisałem typowi że zespołu już nie ma elo. A ten pretensje, że nie poczekałem xD
@alvaro1989: Myślę, że w naszej społeczności działa to na zasadzie świadomości drugiej strony.
Sam robiąc rozbiórki staram się wysyłać tego samego dnia, co rozlewam, bo wiem, jak niekiedy można czekać z podekscytowaniem. Dla mnie nowe zapachy to frajda, więc im szybciej dotrze paka tym lepiej.

Szanujemy swój czas nawzajem, pomagamy sobie i to w tej społeczności cenię najbardziej.

Wszyskiego dobrego mirasy ;)