Wpis z mikrobloga

@zryyyty: jestem prawie przekonany, że widziałem gdzieś tekst, gdzie praktycznie otwarcie mówił, że będzie odcinał kupony i nie bierze skomplikowanych ról, że już swoje zagrał i teraz ma być kasa na stare lata

co w sumie ładnie uświadamia, że nie ma tak do końca legend, są ludzi którzy mają sporo sukcesów, ale czasem wybierają też to co ludzkie - kasa i spokój

edit: jak coś to bardzo lubię go jako
  • Odpowiedz
@PeeJay Gościa którego znamy z serialu moonlight i filmu last boy scout nie zobaczymy bo go już dawno nie ma. Tak jakby po roku 2000 szczęście do wyboru dobrych scenariuszy się od niego odwróciło a i sam aktor zaczął grać tą samą manierą mimo że wcześniej nie był jakimś wybitnym aktorem, to podobnie z Kijanu który najlepiej wypada w rolach skrojonych po swoje możliwości. Ostatni film Bruca Willisa w którym widać
  • Odpowiedz
@hieronimgieroslawski: co w sumie dotyczy wielu aktorów których lubmy. nie są często wybitni, ale mają świetnie dobrane role pod siebie. I dokładnie to samo uważam z Kijanką od Johnego Mnemonica, przez matrix do Wicka to są role gdzie pasuje, choć ostatni Wick to już był mocno oderwany.... no i wolałbym nie ale stawiam, ze Kijanka na coś choruje i ma problemy z nogą....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@theodolit: no taka średnia emerytura skoro gość ma 66 lat i dalej pracuje xD zresztą jaka praca jest lżejsza - jedna porządną rola w porządnym filmie z dużą gażą czy wiele mniejszych gówienek?
  • Odpowiedz
@theodolit: @PeeJay: @theodolit: Tak samo Robert Deniro. Gra w czym popadnie i odcina kupony. Ja tam szanuję.

@mentari: On ma dopiero 66 lat to co ma innego robić? Leżeć na bezludnej wyspie? Jak byłem młodszy to właśnie myślałem, że jak będę starszy i bede miał kasę to będę #!$%@? do góry leżeć. A guzik prawda - człowiek musi coś robić, coś się musi dziać
  • Odpowiedz
@mentari: ten wyżej filmik trochę przybliża, że np nie uczy się ról tylko nawet w sztuce na Brodwayu mu wala prosto do ucha, tak że niczego się nie uczy... a skaczą dublerzy - wiec w sumie gównie czeki zbiera

trochę przykre ale bardzo przypomina miszcza "połamane ręce" Sigala ;) który nawet nie był ubrany tak jak dubler
  • Odpowiedz