Wpis z mikrobloga

Jakiś typ rysiek z pianą na ustach naganiający na btc mnie zczarnolistował za kwestionowanie btc jako środka płatniczego (xD), więc przejrzałem jego wpisy. To jakiś oszołom który radził ludziom brać kredyty na btc i potem jak akurat bitek urósł to się tym szczycił. Ciekawe co ćwok by napisał jakby btc od tamtej pory wpadł na kilka lat w bessę. Pewnie by siedział cicho a pytany czarnolistował albo pisał "zobaczysz, w 2030 milijon!!!"

#bitcoin #kryptowaluty
  • 22
na ustach naganiający na btc mnie zczarnolistował za kwestionowanie btc jako środka płatniczego (xD), więc przejrzałem jego wpisy. To jakiś oszołom który radził ludziom brać kredyty na btc i potem jak akurat bitek urósł to się tym szczycił. Ciekawe co ćwok by napisał jakby btc od tamtej pory wpadł na kilka lat w bess


@wpisynienawisci: XD "a gdyby tu szła wasza madka", doradzał dobrze, sprawdziło się więc tylko nocoiner może mieć
@nicspecjalnego: mnie za to dziwi że nie widzicie nic złego w namawianiu ludzi na kredyt 100k żeby #!$%@?ć do w krypto xD
To że akurat mu się udało i urosło to nie zasługa btc który jest #!$%@?ą walutą, jest setka lepszych, szybszych itd. Btc nadrabia stażem a przede wszystkim tym, że mają go w portfelach bogaci ludzie, nie jakieś ryśki zdesperowane czy wykopki dla których btc urośnietę to jedyny klucz do
@wpisynienawisci: chyba nie rozumiesz czym jest Rysiek...
Rysiek to Rysiek inwestment ( przez w bo to polska firma ) i daje za darmo porady finansowe.
Taki ktoś kto daje porady finansowe ma założenie żeby jego klient zyskał...
Czy cos zrobił źle? W każdym jego wpisie ciągle trąbi żeby kupować i nikt z nim nie stracił o ile się słuchał...

No ale Januszerka zboldupi nawet jak ktoś robi dobrze. To nic. Jesteś
to pytanie po co mają btc ci bogaci


@gosciu82: weszli wcześnie, mają spore bagi, mają też środki żeby opłacać promowanie tego i lobbowanie. To tylko instrument spekulacyjny i do niczego innego się nie nada i nie będzie używany. Kiedyś jeszcze używano btc na silku czy darkencie. Mają to po to, żeby z milionów zrobić miliardy, proste.

Rysiek inwestment ( przez w bo to polska firma ) i daje za darmo porady
@wpisynienawisci: to inwestuj w lepsze waluty skoros taki przekonany... Widzisz, my z rysiem wierzymy w BTC. Jesteśmy go pewni. Więc lądujemy tam swoją kasę.

Powinieneś zrobić to samo skoro wierzysz w te inne waluty... Tylko nie przyjdź za 4 lata i nie pisz wysrywow z innego konta jak to Rysiek jest zły bo nadal nagania a te twoje waluty przyszłości leżą na deadcoins.com...

Byli tacy przed tobą co twierdzili właśnie to
Widzisz, my z rysiem wierzymy w BTC


@gosciu82: ok, nie bronię. Zdziwiło mnie tylko czemu pisząc pod jego postem w którym zamiast "wierzyć w btc" i zostawić inne waluty napisał jakieś hejty na altcoiny a jak odpisałem, że w topach nie są same szity jak kiedyś a legitne projekty z własnym blockchainem a btc jest słaby technicznie to wyzwał do idiotów i dał na czarno, cośtam jeszcze chyba bluzgał ale zmoderowano.
Na totka wydajesz 3zł a nie bierzesz kredyt.


@wpisynienawisci: musisz zrozumiec, ze w/g większości na tagu, jeśli np. Namówił byś kumpla, żeby zastawił dom i poszedł obstawić w kasynie na czerwone, to jeśli wypadło by czerwone, to okrzyknięto by Cie wybitnym doradcą finansowy. Ogólnie to na podstawie tagu mozna napisac świetną książkę o błędach poznawczych, tu np. W wypowiedzi @myidioci Mamy książkowy przykład efektu wyniku niestety świadomi inwestorzy ie są swiadomi
@UgandaWarrior: jak na razie btc było dobrą inwestycją, oczywiście dla tych co nie sprzedali za mniej niż kupili. Z przygodami ale rośnie. Tak czy inaczej opiera się to na idei piramidy, muszą zawsze być następni. Można ich nagonić itd. ale trzeba też wiedzieć kiedy już będzie za późno biorą pod uwagę marketcap Jowisza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są bardziej perspektywiczne kryptowaluty gdzie można wykręcić spore przebitki a