Wpis z mikrobloga

Nie ma tam czegoś takiego, że jak jedno z tych mocarstw złamie ten pakt, to reszta ma obowiązek bronić Ukrainy xd


@StarySer: @SKYFander:
Jest w tym porozumieniu taki zapis, ale działa on tylko w przypadku jeśli strona atakująca użyje/zagrozi użyciem broni atomowej przeciwko Ukrainie. Wtedy sygnatariusze porozumienia mają ruszyć z pomocą Ukrainie.
@WiktorekS: Kolejna osoba, która nie umie czytać bez nadinterpretowania. Wcześniej już pisali, że napisałem USA i Wielka Brytania nie podporządkowały się do tych postanowień, kiedy nigdzie czegoś takiego nie napisałem.

Teraz Ty piszesz, że ja napisałem, że Ukraina byłaby w stanie przechować tę broń i że zrobiłaby to w sposób bezpieczny, kiedy ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem i nie wchodziłem w takie rozważania.

Napisałem tylko, że posiadanie takiej broni byłoby
@TurboDynamo: Ten arsenał by po prostu najprawdopodobniej nie istniał, bo zostałby pewnie sprzedany na czarnym rynku jak większość sprzętu wojskowego, który pozostał na Ukrainie po upadku ZSRR. Mogłaby wyniknąć ciekawa sytuacja, gdzie nagle okazałoby się, że organizacje takie jak Hezbollah, ludziki Basajewa czy Al-Kaida albo państwa takie jak ówczesny Iran, Irak, czy tam inna Libia zaczęłyby szumnie chwalić się posiadaniem głowic jądrowych...