Wpis z mikrobloga

@Felixu: a na początku używania tindera im wierzyłem, myślałem sobie no przecież sesja jest to pewnie dużo nauki albo no przecież mogła być zajęta i miała akurat czasu odpisać przez kilka dni xDD
  • Odpowiedz
@Ocean--Debil: @lktr1: @Felixu: Nie oszukujmy sie. Mysle ze statystycznie bedzie dobrze jak 5% studentow rzeczywiscie przyklada sie do nauki, kuje z tygodnia na tydzien na wejsciowki plus bierze aktywny udzial w jakis kolach albo pisze arty do branzowych czasopism.
  • Odpowiedz
@Ocean--Debil: jak byś był chadem to wszystko inne przestanie mieć znaczenie nawet jakby w chacie pożar im wybuchł, jest za godzinę i zechce skakać na bagiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ich podwójne standardy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ocean--Debil: @lktr1: kiedyś jak miałem te tindery i pisałem z laską, która była chora (serio) to mi pisała że mógłbym jej kupić paracetamol bo jej się kończy i się nią zaopiekować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ocean--Debil: Dzisiaj poświęciłam 1,5 godziny wybijając psiapsi z głowy typa, który „tydzień temu był chory a w tym tygodniu nie wie co robi”, więc trzyma ją w niepewności XD. Nie udało mi się. Mam nadzieję, że to nie wykopek ;-; to miecz obusieczny
  • Odpowiedz