Wpis z mikrobloga

pogadamy jak mi najpierw odpiszesz jaki był kierunek PKB w Polsce w latach 2008-2014 i jak on się miał do cen mieszkań


@affairz: Pogadamy wtedy, kiedy mi się będzie chciało z tobą gadać. coś ci się pomieszało wyraźnie. Kolejność obowiązuje. Najpierw się tłumacz z tych bzdur o Łodzi.
  • Odpowiedz
tezę z tematu można sobie wsadzić w d)


@affairz: Tezę, że wzrost gospodarczy odbija się dodatnio na cenach mieszkań? Że ludzie kupują więcej kiedy wynagrodzenia rosną a bezrobocie jest niskie? Musisz mieć bardzo pojemną tą d. żeby to w niej umieścić, ale jak masz ochotę to śmiało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiedysniebylembordo:
Przedstawianie wykresów niczym z telewizji polskiej - wstyd plus nacisnąć. Poza tym nie odkrył niczego nowego, bo niby dlaczego ceny mieszkań nie miałyby powiązane z PKB? Tak samo jak PKB ma wpływ na szereg innych powiązań, bezpośrednio i pośrednio, a jednocześnie to one mają wpływ na PKB. Tyle tylko, że jest o wiele więcej lepszych wskaźników dla cen mieszkań niż PKB ¯\_(ツ)_/¯ Są okresy w historii, które wielokrotnie pokazywały,
F.....r - @kiedysniebylembordo: 
Przedstawianie wykresów niczym z telewizji polskiej...

źródło: comment_1643793284KC5hE8qF4bWYL79dKgE5wO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jfrost: Dziekonski studiował tylko miesi na sgh i sie wymądrza odnośnie szeregów czasowych. Komentarz odnośnie przyczynowości cen i PKB tez nie na miejscu bo oczywistym jest ze ceny nieruchomosci nie maja wpływu na PKB… wiec komentarz zbędny. Łatwiej z kolei udowodnić zapewne brak krótkoterminowego związku między urodzeniami a cenami mieszkań
  • Odpowiedz
troche go zjedzono w komentarzach, za raz sprzecznosc (kilka dni wczesniej tostowal wykres, ze w japonii ceny nieruchow spadly 32%, a japonia byla motywem przewodnim watku), dwa - ze za krotki okres badania. Bo w grecji oczywistym jest, ze ceny spadaja, bo przy de fakto bankructwie panstwa i kacu malo kto kupuje. W pozostalych pokazana jest de fakto faza wzrostowa gospodarki. I znow - wieksze zatrudnienie, ludzie maja wiecej kasy itd. Problem
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: W sensie ja widziałem moment forsowania narkuna przez spadkowiczów jeżeli jego wpisy spinaly się z narracja spadków i co 2 godziny były wpisy ze sceenami z jego twittera. A dziekonski to zwykły odklejeniec ¯_(ツ)/¯ niby człowiek z branży a wali takie podstawowe błędy czasami. Inwestor z przypadku ¯_(ツ)
  • Odpowiedz