Wpis z mikrobloga

Jak ktoś chce kolejnego kraju mającego tak #!$%@? na obostrzenia jak Albania w 2020 to polecam #dominikana i lot LOTem:
- w samolocie poza wejściem na pokład nikt nie zwracał uwagi ze ktoś nie ma maski (a mało kto miał, chociaż faktycznie prosili i założenie na czas startu)
- po wyjsciu z samolotu na lotnisku nawet policja była bez xD wiec zdjęliśmy
- na samej dominikanie już wszystkie restauracje, wycieczki, hotele - bez masek, o paszportach nawet nie wspominają (nikt w ogóle o to nie pytal). Jest jedna restauracja gdzie faktycznie pani bez maski nie wpuszcza - po prostu tak nie chodzimy
- nikt tu nie pyta o testy i szczepienia - ludzie z samolotu wychodzili z kaszlem Ala gruźlik i nikt ich nie zawracał

Świetni ludzie tu są, szczęśliwi, radośni, wiec polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wakajce #podroze #koronawirus
Pobierz Rabusek - Jak ktoś chce kolejnego kraju mającego tak #!$%@? na obostrzenia jak Albani...
źródło: comment_16437168284pxKSLi8ZYgPcCcacWoRHh.jpg
  • 51
@Rabusek: bylem na poczatku stycznia i tylko w hotelowych restauracjach gonili o maseczke tak to bez problemu. A i mialem ci dac znac jak wygladal powrot do polski i testowanie. Opisze bo cyrk potezny :D

Slowem wstepu na Dominikanie zlapalem covida, w poniedzialek zaczela mnie bolec glowa, pojawila sie goraczka i dreszcze, brak apetytu. Myslalem ze to udar sloneczny bo wczesniej dosyc dlugo siedzialem na sloncu.

W sobote dolecialem do warszawy,
@chalwaklb: My na podroz poślubna wiec trochę na bogato, ale można:
- last minute z przesiadką i 4 gwiazdkowym hotelem za 6k od 2 osób
- przez r.pl na tydzień za chyba 5.3k lub 6.9k na tydzień z czarterem w 4 gwiazdkach od osoby
- jeśli masz czas tylko teraz styczeń luty to ceny niestety rosną do 9-12k od osoby

Także ogólnie polecisz i za 3k, a jak masz ciśnienie i
@chalwaklb: w kwietniu loty po 3k od osoby, hotel 4* 2k/tygodzień na osobe. Kasa odpływa jak bierzesz jakąś wycieczke, bo kręcą się koło 80-100$/osoba. Ogólnie rpzemieszcznie się nie znając hiszpańskiego jest drogo bo tna i mają zmowy cenowe. Byłem w hotelu 3km za miasteczkiem i taksiarze sie umówili, że za te 3km musisz zapłacić 40$, ale jak raz poszedłem z buta to w miasteczku za 5$/dzień wypozyczyłem skuter
Jest jedna restauracja gdzie faktycznie pani bez maski nie wpuszcza - po prostu tak nie chodzimy


@Rabusek: ale jak to po prostu nie chodzicie? Myślałem, że będziesz protestował i dodawał opinie na Google Maps. Chyba ban cię odmienił ( ͡° ͜ʖ ͡°)