Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i mirabelki

Wykop wiele razy pokazywał swoją siłę więc może i tym razem da radę:

Wczoraj 28.01.2022 w piątek ok godz. 16.00 w miejscu, ulica Radzikowskiego która przechodzi w Pasternik skrzyżowanie z ulicą Ojcowską w Krakowie moja kuzynka była uczestnikiem kolizji w której została poszkodowana. Jadąc na zielonym świetle ulicą Radzikowskiego przez skrzyżowanie z ulicy podporządkowanej Ojcowskiej wyjechał prawdopodobnie na zielonej strzałce srebrny samochód (był dość mały jak corsa albo clio) wjechał od razu na lewy pas, którym jechała i uderzył w jej samochód (srebrne volvo combi v50). Sprawca wypadku zatrzymał się z 20m dalej po czym uciekł. Niestety na tym skrzyżowaniu nie ma kamer a kuzynka w szoku oraz w pogodzie utrudniającej widoczność nie zdążyła spisać rejestracji czy nawet dobrze sie przyjrzeć sprawcy. Czy ktoś jakimś cudem nagrał to zdarzenie bądź widział sprawcę, marke samochodu bądź nr rejestracyjny auta którym uciekł??

#krakow #wypadek #csiwykop #prawojazdy #samochody #polskiedrogi
fajq - Cześć Mirki i mirabelki

Wykop wiele razy pokazywał swoją siłę więc może i t...

źródło: comment_164347710177V3PBaPhiOO1wtdbx0Ijm.jpg

Pobierz
  • 25
@piottrek mógł też zatrzymać się na stacji benzynowej albo leroy/factory. Ty nie dostaniesz pewnie takich nagrań ale może zasugerować policji. Jak będzie im się chciało to mogliby zrobić coś więcej niż notatkę.
wyjechał prawdopodobnie na zielonej strzałce srebrny samochód (był dość mały jak corsa albo clio) wjechał od razu na lewy pas


@fajq: ja pierniczę, dosłownie kalka sytuacji którą miałem z 3 lata temu na tym samym skrzyżowaniu. W nocy jakiś samochód się włączył z Ojcowskiej i wpakował się od razu na lewy pas, dobrze że było sucho i zrobiłem slalom.
Możliwe że jakaś na terenie siedziby Nowego Stylu łapie ten fragment. Jak
@putinn: ciężko oczekiwać honoru od kogoś, kto #!$%@? wsiadł za kółko. Bo inaczej by nie uciekał. Dlatego tym bardziej trzymam kciuki żeby udało się namierzyć tego dzbana by ubezpieczalnia ściągnęła z niego regres.
@fajq masz bardziej konkretną godzinę? Wyjeżdżałem do sklepu kolo 16 wczoraj z sosnowieckiej, wiec jest szansa, że sprawca jechał moja ulica przed kolizją. Sprawdze kamerkę, ale mały srebrny samochód to co drugi samochód ;)
@putinn: @ks2m: Imo to będzie się działo co raz częściej, przy nowym taryfikatorze dającym minimum kafla za kolizję mało kto z kierowców o niezbyt zasobnym portfelu będzie ryzykowało niedogadanie się. Nie dość, że tysiak za kolizję, plus mandat za wykroczenie które doprowadziło do kolizji, plus utrata zniżek, no pod wpływem emocji na bank u takich ludzi pierwszą myślą będzie "a może uda się ucieć". Gg wp mister legislator. (Oczywiście ktoś
@fajq: Sprawa nie do ogarnięcia. Nawet jak 100m dalej są kamery 4K to policja musiałby wystąpić o udostępnienie nagrań. A ze z reguły im się nie chce to, to jak będzie kuzynka naciskać to za jakieś pol roku dają odpowiedz ze nagrania już skasowane i sprawa zamknięta. Policja jeszcze nigdy nikomu nie pomogła.


@fajq w razie takiej sytuacji graj głupka i powiedz, że typ sprzedał ci za mało marihuany.