Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór!

Otrzymałem dostawę finasterydu, w związku z czym organizuje #rozdajo dla osób zainteresowanych walka z łysieniem androgenowym.
Do wygrania 100 ml butelka finasterydu 3 mg/ml
Losowanie wśród plusujacych pod koniec weekendu.
Dodatkowo, chciałbym umożliwić kilku osobom wytestowanie nowego środka, w związku z czym, 3 pierwsze osoby będą miały możliwość zakupić finasteryd z 40% zniżką.

Mam na sprzedaż gotowe do stosowania roztwory RU58841 oraz finasterydu w szklanej butelce z atomizerem (jeden psik to 0.1ml).
Dysponuje butelkami 50 i 100 ml.
Koszt:
RU58841 5%
50 ml - 140 zł
100 ml - 250 zł
Finasteryd 3mg/ml (od tej kwoty pierwsze 3 osoby otrzymają 40% zniżkę)
50 ml - 100 zł
100 ml - 180 zł
+ wysyłka (preferuje paczkomaty/olx)

W ofercie także roztwory kompleksowe

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem/ma jakiekolwiek pytania apropo środka - zapraszam na priv.

Sam stosuje RU wraz z minoxidilem ponad rok i efekty są bardzo zadowalające, dorzucam teraz do terapii finasteryd, dla pewności.

Jestem także dostępny na telegramie, tam zazwyczaj też szybciej odpowiadam: https://t.me/haircarepatryk

#dermatologia #wlosy #zakola #lysienie #finasteryd #minoxidil #ru58841
  • 12
@fuKlanAdraHrepuS: według badań najbezpieczniejsze stężenie topical finasterydu to 0,025%, czyli 10x mniejsze niż oferowane.

3mg / ml czyli 0,3% lepiej obniża DHT w skalpie (również lepiej niż tabletki finasterydu 1mg), ale we krwi tak samo jak oral. To zależy od oczekiwań - może warto przejrzeć badania i mieć w ofercie topical fin o różnych stężeniach

https://mattdominance.com/topical-finasteride-2/
feegloo - @fuKlanAdraHrepuS: według badań najbezpieczniejsze stężenie topical finaste...

źródło: comment_1643477030hzn25hpLwecnl553wNjY73.jpg

Pobierz
@fuKlanAdraHrepuS: tak wyjaśnię, bo dużo osób ma wątpliwości, jak należy rozumieć stężenia i dawki

Otóż w badaniu które podlinkowałeś, używano stężenia 0,25% (2.275 mg / ml)

Czyli w jednym mililitrze rozpuszczono 2.275mg finasterydu.

Natomiast pacjenci aplikowali 50 - 200 uL - mikrolitrów, czyli 0,05 - 0,2 ml

Uśredniając do 0,1ml - w takiej ilości będzie 10x mniej finasterydu, czyli 2.275 / 10 = 0.227mg

Najważniejsza jest dawka finasterydu w mg którą