Wpis z mikrobloga

Tak przeciętny żołnierz widzi wysrywy wykopków, płaczących, że jak będzie wojna to oni na pewno nie będą walczyć i ginąć "za kaczora i tom głupiom Polskę" XD

Wojsko nijak nie potrzebuje wykopowych stulejarzy, bo żeby zrobić z większości z was materiał na chociaż podstawowe mięso armatnie, to musielibyście odbyć minimum roczne szkolenie. Bez tego sprzęt i logistyka na was zmarnowane będą więcej warte niż szkody, które będziecie w stanie wyrządzić zorganizowanemu wrogowi.

Dlatego nawet jak będzie wojna, to nikt was nigdzie nie weźmie, bo skończy się ona szybciej, niż da się was wyszkolić. A niektórzy piszą wpisy tak dramatyczne, jakby dopiero co z łapanki do armii uciekli XDD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojsko #ukraina #rosja #takaprawda #wojna
Pobierz
źródło: comment_1643354233MiWWOjgHgd0O5lNfVPSRFb.jpg
  • 157
xDDD a powszechny pobór w razie zagrożenia kraju to jest napisany dla beki i niestety ale tak, w przyszłości gdyby taki konflikt nastąpił to młodych obowiązkowo do wojska będą brali, zobaczymy tylko w jakim charakterze


@Kreation: powszechny pobór będzie obowiązywał tylko tych, którzy odbyli szkolenie wojskowe. A że zasadniczą służbę zlikwidował Tusk kilkanaście lat temu, to większość wykopków takiego szkolenia nie ma i musiałoby je najpierw odbyć. A zanim ich wyszkolą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: gorszym odpadem niż polskie prawaczki nie da się zostać, bo nie dość, że bez mózgu to jeszcze zindoktrynowane przez księdza pedofila w imię śmiesznej wiary. Was w razie wojny powinno się wysłać w kontenerach prosto do obozu wroga, żeby podwyższyć szanse Polski na zwycięstwo w jakiejkolwiek wojnie.
gorszym odpadem niż polskie prawaczki nie da się zostać, bo nie dość, że bez mózgu to jeszcze zindoktrynowane przez księdza pedofila w imię śmiesznej wiary. Was w razie wojny powinno się wysłać w kontenerach prosto do obozu wroga, żeby podwyższyć szanse Polski na zwycięstwo w jakiejkolwiek wojnie.


@jendriu: ale się sfrustrowałeś tym wskazaniem twojej bezwartościowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zdechłbyś w lesie od ataku rakietowego mojego drona, którym sterowałbym z ciepłego i przytulnego bunkra ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jendriu: do drona z aliexpress za 100 zł nie da się przyczepić żadnej rakiety, a lepszego nigdy nie będziesz pilotował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: synu, ja mam podwójne obywatelstwo, jak Cię ruscy będą ruchac w dupe i mordować Ci rodzinę poprzez nabijanie na pal, to ja sobie będę siedział w Wiedniu i popijał kawkę. Czym miałbym się frustrować? ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii:

zdechłbyś w lesie od ataku rakietowego mojego drona, którym sterowałbym z ciepłego i przytulnego bunkra ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jendriu: do drona z aliexpress za 100 zł nie da się przyczepić żadnej rakiety, a lepszego nigdy nie będziesz pilotował ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To że w tym śmiesznym kraju macie takie wyposażenie to nie znaczy, że normalne kraje nie dysponują normalnym
synu, ja mam podwójne obywatelstwo, jak Cię ruscy będą ruchac w dupe i mordować Ci rodzinę poprzez nabijanie na pal, to ja sobie będę siedział w Wiedniu i popijał kawkę. Czym miałbym się frustrować? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@jendriu: nie wiem czym się frustrujesz, ale ze to robisz to widać z daleka po debilizmach które piszesz o nabijaniu na pal rodziny i polecaniu samobójstwa, bo masz ból
Wojsko nijak nie potrzebuje wykopowych stulejarzy, bo żeby zrobić z większości z was materiał na chociaż podstawowe mięso armatnie, to musielibyście odbyć minimum roczne szkolenie.

@skitarii: dokladnie - a jak pojda to tylko po to zeby przyjac kulke w łeb zeby kupic troche czasu wojsku zawodowemu na zorganizowanie obrony. mysla ze ktos ich zagoni do jakichs wycienczajacych bitew jak pod kurskiem
nie warto ginąć za nic poza swoimi najistotniejszymi wartościami


@zwei: ale wiesz, że to dzięki temu że żyjesz w EU to masz te wartości o których mówisz, wiesz że to dzięki NATO nie mówisz teraz po rusku i nie srasz za domem, a kiedy przychodzi co do czego to cały ten system który cie przed tym uchronił masz głęboko w dupie?

Jeszcze bym to zrozumiał gdybyś mieszkał gdzieś w afryce i
@skitarii: pozwól maleńki, że Ci wytłumaczę o co w tym wszystkim chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalni ludzie (w tym ja) piszą, że za nic by nie poszli na wojnę, bo wiedzą, że gdyby faktycznie dajmy na to Rosja zaatakowała to mogliby zostać skierowani do pomocy ¯\_(ツ)_/¯ co z tego, że mamy zerowe przygotowanie i się nie nadajemy do wojska skoro oni mają 150k ludzi, a wróg
@skitarii: xd jak kraj #!$%@?ą, to dzieci nawet będą z karabinami latać jak w berlinie w 45. zresztą kogo obchodzi zdanie jakiegoś trepa?

dobrze, że ludzie piszą, że nie pójdą, bo warto promować rozsądne postawy i uświadomić, że to nie wstyd nie chcieć ginąć za kraj z kartonu


@zwei pewnie podczas wojny razem z ruskim gwałciłbys swoją matkę i siostrę. #!$%@? jakie dzbany tu siedzą to głowa mała. I co byś
@Matti28: tak tak, zgwałciłbym matkę, siostrę i psa. potem bym sobie zwalił na polską flagę wsadzoną w psie gówno i ją spalił

srogie piguły

no giń xD siedź i giń, jak zginiesz, to już nie będziesz miał czego bronić, kto tu jest dzbanem