Wpis z mikrobloga

Tak przeciętny żołnierz widzi wysrywy wykopków, płaczących, że jak będzie wojna to oni na pewno nie będą walczyć i ginąć "za kaczora i tom głupiom Polskę" XD

Wojsko nijak nie potrzebuje wykopowych stulejarzy, bo żeby zrobić z większości z was materiał na chociaż podstawowe mięso armatnie, to musielibyście odbyć minimum roczne szkolenie. Bez tego sprzęt i logistyka na was zmarnowane będą więcej warte niż szkody, które będziecie w stanie wyrządzić zorganizowanemu wrogowi.

Dlatego nawet jak będzie wojna, to nikt was nigdzie nie weźmie, bo skończy się ona szybciej, niż da się was wyszkolić. A niektórzy piszą wpisy tak dramatyczne, jakby dopiero co z łapanki do armii uciekli XDD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojsko #ukraina #rosja #takaprawda #wojna
s.....i - Tak przeciętny żołnierz widzi wysrywy wykopków, płaczących, że jak będzie w...

źródło: comment_1643354233MiWWOjgHgd0O5lNfVPSRFb.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@skitarii: dobrze, że w tym 30-leciu mamy za soba kilka wojen wiec dokładnie wiesz kto i do czego się przyda.

Obyś miał racje i nie skończy się na tym, że jeden dostaje karabin, drugi naboje a trzeci granat z ziemniaka xD
  • Odpowiedz
dobrze, że w tym 30-leciu mamy za soba kilka wojen wiec dokładnie wiesz kto i do czego się przyda.


@MirkobIog: aha, czyli masz po prostu ból dupy o negowanie wartości twoich zabaw na strzelnicy dla wojska? XD

Ty i twój karabinek w starciu z czołgiem czy artylerią rakietową będziesz miał dokładnie takie same szanse na wygraną jak kibole machający szalikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....i - > dobrze, że w tym 30-leciu mamy za soba kilka wojen wiec dokładnie wiesz k...

źródło: comment_16433589274Oe6gScy2tRuCzcun7B8c3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@skitarii: ej ale przecież to ci którzy trzepią sobie na myśl o wojnie jarają się że zaraz będzie masowy pobór i każdy pójdzie na front bo myślą że ich doświadczenie z call of duty czyni ich jakimiś specjalistami
  • Odpowiedz
@skitarii: ciągle nie rozumiem na #!$%@? sie srasz i co chcesz komuś udowodnić.

Wiekszość ma kategorie A wiec w razie czego ma obowiązek zostawić wszystko i iść do wojska, nie ważne czy podawać wodę czy obsługiwać działo samobieżne.
  • Odpowiedz
@skitarii: może to nie w 100% prawda ale jak widać zabolało komputerowców piwniczaków. Że ktoś ma w dupie ich odmowy „walki” xD. Już widzę jak uciekają z kraju i piją drinki jak oni się zgubią 5km od domu bo ostatni raz tam byli w wieku 7 lat i to z mamusia.
  • Odpowiedz
Wiekszość ma kategorie A wiec w razie czego ma obowiązek zostawić wszystko i iść do wojska, nie ważne czy podawać wodę czy obsługiwać działo samobieżne.


@MirkobIog: kategoria A stwierdza jedynie, że dany człowiek nadaje się na szkolenie, a nie ze gdzieś musi iść.
  • Odpowiedz
no i jaki jest cel tego wpisu? Ma być mi żal, że nie będę mógł poświęcić życia za moja gownoojczyzne? XD


@jendriu: wpis jest o tym, że Polska nie potrzebuje wykopowych piwniczniaków do obrony i ma w dupie to co o niej myślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ci żołnierze zawodowi co nie jeden jest wyszkolony jak przeciętny policjant z obsługą broni


@Bojacek: działając w zorganizowanej grupie, w ramach połączonych rodzajów sił zbrojnych, nawet tak słabo wyszkoleni zadzadzą wrogowi więcej strat niż wykopowi komandosi ASG.
  • Odpowiedz
A z tego postu na 2 kilometry biją twoje kompleksy. Masz mega silną potrzebę poczucia się lepszymi od losowych ludzi w internecie bo uroiłeś sobie w głowie, ze przypuszczają atak na całą twoją godność i wszystkie twoje cele życiowe (w tym wypadku wyszkolenie w imie jakiejś losowej idei) i teraz próbujesz sobie podreperować ego plusikiami od tych samych ludzi z internetu (?)


@kyperinho: nie, ja po prostu lubię przejechać prętem po
  • Odpowiedz
@jendriu Ten wpis to wołanie o pomoc człowieka który zgubił się gdzieś w swojej głowie.

Próba prowokacji i obwiniania jakiejś konkretnej grupy osób jest tylko chwilową ulgą dla sympatycznego kolegi którego boli jakaś przeszłość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: ja to w razie wojny zaciągnąłbym sie raczej do wojsk przeciwnej strony, żeby pomóc usunąć tego raka na zdrowym organizmie Europy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skitarii: xDDD a powszechny pobór w razie zagrożenia kraju to jest napisany dla beki i niestety ale tak, w przyszłości gdyby taki konflikt nastąpił to młodych obowiązkowo do wojska będą brali, zobaczymy tylko w jakim charakterze
  • Odpowiedz
ja to w razie wojny zaciągnąłbym sie raczej do wojsk przeciwnej strony, żeby pomóc usunąć tego raka na zdrowym organizmie Europy.


@jendriu: nawet dla ruskiego wojska będziesz zwykłym odpadem, przykro mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz