Wpis z mikrobloga

Tak przeciętny żołnierz widzi wysrywy wykopków, płaczących, że jak będzie wojna to oni na pewno nie będą walczyć i ginąć "za kaczora i tom głupiom Polskę" XD

Wojsko nijak nie potrzebuje wykopowych stulejarzy, bo żeby zrobić z większości z was materiał na chociaż podstawowe mięso armatnie, to musielibyście odbyć minimum roczne szkolenie. Bez tego sprzęt i logistyka na was zmarnowane będą więcej warte niż szkody, które będziecie w stanie wyrządzić zorganizowanemu wrogowi.

Dlatego nawet jak będzie wojna, to nikt was nigdzie nie weźmie, bo skończy się ona szybciej, niż da się was wyszkolić. A niektórzy piszą wpisy tak dramatyczne, jakby dopiero co z łapanki do armii uciekli XDD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojsko #ukraina #rosja #takaprawda #wojna
Pobierz
źródło: comment_1643354233MiWWOjgHgd0O5lNfVPSRFb.jpg
  • 157
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: żaden lekarz nie ma zastrzeżeń co do mojego zdrowia, więc możesz sobie te sugestie wsadzić w miejsce, gdzie cie koledzy poborowi będą ruchac pod prysznicem na kompanii, jak już zostanie ogłoszona mobilizacja( ͡° ͜ʖ ͡°)
będziemy wyzerac truchło z trepów co zdecydowali GINOŃĆ ZA ŁOJCZYZNE


@zwei: ty i większość tobie podobnych jeśli już będziecie ginąć to ot tak, po prostu, dla siebie przez pecha złapania przypadkowej kulki, znalezienia się przy bombardowanym obiekcie strategicznym, lub gdy wrogowi coś odwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii: Ogólnie można się zgodzić, ale:
- mobilizacja może przyjąć różne formy (powszechna, częściowa itp.)
- zwykle jest ogłaszana przed wybuchem wojny, a nie jak już wybuchnie (przynajmniej tak powinno być)
- poborowy nie musi stać w okopie jak w XX wieku, ale może pełnić inne funkcje na tyłach frontu
- rządzący tym krajem są tak nieogarnięci, że na czas wojny mogą wprowadzić zakaz wchodzenia do lasu albo tymczasowy ruch lewostronny,
żaden lekarz nie ma zastrzeżeń co do mojego zdrowia, więc możesz sobie te sugestie wsadzić w miejsce, gdzie cie koledzy poborowi będą ruchac pod prysznicem na kompanii, jak już zostanie ogłoszona mobilizacja( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jendriu: lekarzy od broni obchodzi tylko to czy zapłacisz za badania, więc to żaden wyznacznik. Większym już są Twoje homoseksualne fiksacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie można się zgodzić, ale:

- mobilizacja może przyjąć różne formy (powszechna, częściowa itp.)

- zwykle jest ogłaszana przed wybuchem wojny, a nie jak już wybuchnie (przynajmniej tak powinno być)


@Lorneta_z_meduza: mobilizacja obejmuje tylko wyszkolonych żołnierzy. Cywili bez szkolenia nie dotknie, można ich będzie co najwyżej wezwać na szkolenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lebort: no bo ten wątek jest śmieszny xd i stawiam się po jednej ze stron, do której mi bliżej

Tak serio to nie mam pojęcia, co zrobie w takiej chwili, tak jak nikt z postujacych tego nie wie. Podejrzewam że jeżeli będzie jakiś konflikt to raczej ze wschodu, więc uciekalbym na zachód oczywiście. Co bym jadł? A #!$%@? wie, ale człowiek jak mu gul skoczy do gardła to zawsze znajdzie sposób.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ethics: dadzą Ci wadliwy karabinek i dowódcę z pisowskiego nadania, który wojnę widział w Szeregowcu Ryanie, a potem każą atakować umocnione pozycje wroga. HURAAAAAA HUSARIAAA WIELG BOLZGAAAA
gdy ktoś im powie prawdę w twarz o ich realnych zdolnościach obronnych dla państwa


@skitarii: Ale wiesz, że 99% tych co piszą, że srają na jakąś śmieszną wojnę i nie poszliby w kamasze to wiedzą? xD

Ja wiem, że ja byłbym #!$%@? i nieposłusznym żołnierzem, a #!$%@? i nieposłuszni żołnierze zdychają pierwsi, a po co zdychać jak można się ukrywać niczym mistrz zabawy w chowanego Jacek Jaworek xD
@zwei tylko że w tym wszystkim zostawiasz za sobą rodzinę która nie jest w stanie uciekać. Masę innych ludzi, którzy zaczną umierać w szpitalach, we własnych domach. Twoje podejście to egoizm. I żeby nie było, że cię nie rozumiem. Bo rozumiem, chcesz przeżyć za wszelką cenę, normalne. Ale nie pojezdzaj w internecie tych ktorzy to życie będą ryzykować dla innych. Nazywaj rzeczy po imieniu: jesteś egoistą, oni bohaterami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii:

homoseksualne fiksacje


Co nie co słyszałem jak lubią bawić się chłopaczki prawaczki to ci mówię co cię może czekać. Obrzydliwe tak chłop chlopa, no ale w waszym środowisku to normalne, musisz być przygotowany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skitarii:

Ogólnie można się zgodzić, ale:

- mobilizacja może przyjąć różne formy (powszechna, częściowa itp.)

- zwykle jest ogłaszana przed wybuchem wojny, a nie jak już wybuchnie (przynajmniej tak powinno być)


@Lorneta_z_meduza: mobilizacja obejmuje tylko wyszkolonych żołnierzy. Cywili bez szkolenia nie dotknie, można ich będzie co najwyżej wezwać na szkolenie.


To się zdziwisz, jak Mateusz ogłosi,że w nocy zrobili nowele do rozporządzenia i musisz #!$%@?ć na front xD