Wpis z mikrobloga

Tak przeciętny żołnierz widzi wysrywy wykopków, płaczących, że jak będzie wojna to oni na pewno nie będą walczyć i ginąć "za kaczora i tom głupiom Polskę" XD

Wojsko nijak nie potrzebuje wykopowych stulejarzy, bo żeby zrobić z większości z was materiał na chociaż podstawowe mięso armatnie, to musielibyście odbyć minimum roczne szkolenie. Bez tego sprzęt i logistyka na was zmarnowane będą więcej warte niż szkody, które będziecie w stanie wyrządzić zorganizowanemu wrogowi.

Dlatego nawet jak będzie wojna, to nikt was nigdzie nie weźmie, bo skończy się ona szybciej, niż da się was wyszkolić. A niektórzy piszą wpisy tak dramatyczne, jakby dopiero co z łapanki do armii uciekli XDD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojsko #ukraina #rosja #takaprawda #wojna
Pobierz
źródło: comment_1643354233MiWWOjgHgd0O5lNfVPSRFb.jpg
  • 157
@skitarii: po pierwsze, jak trzy dni wytrzymacie, akurat żeby ta bardziej wartościowa część społeczeństwa mogła się spakować i #!$%@?ć to będzie dobrze, to raz

a dwa, to trepy mają wyprane mózgi bo jest to najważniejsza część szkolenia żołnierza, możecie się oszukiwać że tak nie jest tak samo jak sekciarze że to oni jednak mają rację
@skitarii: całkowicie pewny jestem że tak nie będzie

powiedz mi trepie jak to jest, kazali wam tylko stać pod płotem na granicy a trzech zmarło, jeden zdezerterował, wielu rannych, to jak wy chcecie w prawdziwą wojnę? tojtojki wam w lesie musieli postawić jak #!$%@? niepełnosprytnym
powiedz mi trepie jak to jest, kazali wam tylko stać pod płotem na granicy a trzech zmarło, jeden zdezerterował, wielu rannych, to jak wy chcecie w prawdziwą wojnę? tojtojki wam w lesie musieli postawić jak #!$%@? niepełnosprytnym


@Hylfnur: nie jestem trepem, wykopowy przegrywie, ale ty za to jesteś chyba masz gwóźdź wbity w pusty baniak, jeśli dziwi cię, że tysiącom ludzi potrzeba latryn.

Co, boli cię dupsko, że jesteś bezużyteczny dla
@skitarii: Dzięki za potwierdzenie, że wojsko to wylęgarnia toksycznych frustratów obsesyjnie potrzebujących zrelatywizować sobie swój wybór, porównując się fizycznie i psychicznie do innych. Jak obsesja xD Co ci to #!$%@? przeszkadza, ze jakaś grupa ludzi nie chce i nie poczuwa się do walki zbrojnej, tym bardziej skoro sam widzisz, że nie maja do tego predyspozycji? Widzisz ty siebie, siedzisz na gownoportalu i wykłócasz sie z randomami, malujesz w Gimpie jakieś gowno
Dzięki za potwierdzenie, że wojsko to wylęgarnia toksycznych frustratów obsesyjnie potrzebujących zrelatywizować sobie swój wybór, porównując się fizycznie i psychicznie do innych. Jak obsesja xD Co ci to #!$%@? przeszkadza, ze jakaś grupa ludzi nie chce i nie poczuwa się do walki zbrojnej, tym bardziej skoro sam widzisz, że nie maja do tego predyspozycji?


@Kazach_z_Almaty: kolejny dzban XD

Kto pisał, że jestem w wojsku? Nie jestem, a ty po prostu masz
Skoro nie jesteś, to tym bardziej w czym problem? Że ludzie zapatrują się na to w różny sposób konsekwencją jest wiarygodność i prestiż państwa oraz troska jego władzy o poczucie przynależności? Czy o to, że nie każdy jest napakowanym byczkiem urodzonym do przeładowywania gnata?


@Kazach_z_Almaty: w niczym problem. Po prostu zrobiłem mema i wpis. Równie dobrze mogę pytać w czym ty masz problem. W tym, że wyśmiewam urojenia wykopków o tym,
@skitarii:
no a jak rosja najedzie to pierwsze co wojsko zrobi to postawi tojtojki w lasach by nasi dzielni komandosi mogli odpierać wroga ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież patrole prowadzi się tylko na teranach otojtojkowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jednej strony nasze potężne trepy powstrzymają potężną rosję a z drugiej strony nie są w stanie się wysrać w lesie na patrolu bez
poruczniku @skitarii zostaliście powołani
zadanie bojowe specjalne: należy przed szturmem otojtojkować teren wroga
przypominam: za korzystanie z ruskiej sławojki pod sąd za kolaborację! ku chwale Ojczyzny!
no a jak rosja najedzie to pierwsze co wojsko zrobi to postawi tojtojki w lasach by nasi dzielni komandosi mogli odpierać wroga ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież patrole prowadzi się tylko na teranach otojtojkowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jednej strony nasze potężne trepy powstrzymają potężną rosję a z drugiej strony nie są w stanie się wysrać w lesie na patrolu bez strat własnych
@kyperinho jakie on ma kompleksy? Jeśli ma rację, to czemu nie może się poczuć lepszym, jeśli jest tak w istocie? Mamy nie mówić tego samego co inni, bo jeszcze jeszcze nas ktoś zauważy i nasze kompleksy?