Wpis z mikrobloga

Za każdym razem kiedy pojawia się jakieś zagrożenie konfliktu zbrojnego, to puszczają zwieracze różnym leszczom, którzy postują wysrywy o ucieczce z rodziną do Niemiec czy Stanów XDDD

Po 1 nigdzie byście nie uciekli, bo zamknęliby granice, lotniska, stan wojenny oznaczałby paraliż całej Polski
Po 2 fakt, że jeszcze nic się nie wydarzyło, a wy już snujecie plany o ucieczce z własnego kraju, świadczy tylko o tym, że waszym żonom ktoś musi twardym siurkiem pomagać, bo wasz jest jak velvet - miękki jak aksamit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po 3 konflikt na Ukrainie nie oznacza, że zaraz czołgi wjadą do Warszawy, byłby to scenariusz niczym z filmu i raczej nikomu się III wojna światowa nie opłaca
Po 4 nikt z nas nie chce zginąć z rąk jakiegoś kacapa w bezsensownej wojnie o cudzy interes, ale wypadałoby zachować minimum godności i nie robić z siebie wielkiego męczennika, że ty nie po to w swoim korpo zarabiasz na sojowe latte i wegańskie perfumy, żeby o losy kraju się martwić.
Po 5 argument, że nigdy nie wstawiłbyś się za własnym krajem, nawet kiedy zostałby zaatakowany przez Rosję, bo (uwaga) RZĄDZIŁ NIM PIS, to jest już jawny pokaz głupoty i ojkofobii

Dziękuję za uwagę.

#ukraina #rosja #wojna #niebieskiepaski #oswiadczenie #afera #bekazpodludzi #wojsko #heheszki #takaprawda
  • 125
@Sok_Mandarynkowy: płacisz 'fachowcom' niemałą kase żeby zrobli ci remont mieszkania. Oni zamiast tego wydają to na pierdoły, nepotyzm, wprowadzaja dodatkowe usterki i jeszcze finansują z twojej kasy szczucie na Ciebie w innych firmach. Żeby zachowac jednak pozory to remont jest wykonany z tektury i paździerzu.
Jak przychodzi co do czego i okazało się że remont to fikcja to slyszysz od innych, że no jak to facet jesteś i sobie sam nie
@Sok_Mandarynkowy: Iść i ginąć w zimnych dołach pod ostrzałem, kiedy rządzący już dawno w Rumunii? Czy spróbować uratować siebie i swoich najbliższych uciekając do innego kraju przed wojną? Mam nadzieję że w przypadku faktycznej wojny (czego oczywiście nikomu nie życzę) będziesz dzielnie powstrzymywał wrogie czołgi itd ...
@KrzysiekEire: Ja tylko chciałem mieć Szarika. Bycie czołgistą to tak nie do końca. Co do reszty, czyli walki w obronie pałacyku obajtka to się zgadzam w całej rozciągłości - nie interesuje mnie to.
@Sok_Mandarynkowy: pierwszy punka jeszcze jako tako logiczny, ale co dalej wypisujesz to jakaś totalna abstrakcja XD

że waszym żonom ktoś musi twardym siurkiem pomagać, bo wasz jest jak velvet - miękki jak aksamit ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sok_Mandarynkowy: #odklejenie

Po 3 konflikt na Ukrainie nie oznacza, że zaraz czołgi wjadą do Warszawy, byłby to scenariusz niczym z filmu i raczej nikomu się III wojna światowa nie
@sijulejter: Oho, a ty głąb, który prostego posta nie potrafi zrozumieć. Przecież napisałem, że nie chodzi mi o podejście husarsko-wojownicze, tylko kręcę bekę z panikarzy, którzy już gacie brązowe i za wizą się rozglądają
Po 1 nigdzie byście nie uciekli, bo zamknęliby granice, lotniska, stan wojenny oznaczałby paraliż całej Polski

Nieprawda

Po 2 fakt, że jeszcze nic się nie wydarzyło, a wy już snujecie plany o ucieczce z własnego kraju, świadczy tylko o tym, że waszym żonom ktoś musi twardym siurkiem pomagać, bo wasz jest jak velvet - miękki jak aksamit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tobie się wszystko z penisami kojarzy? (
@pedros92: Zesrałbyś się, a nie uciekł przez las czy inne bagno XD

@podjad3k: Czytałeś co napisałem, typie? No #!$%@?, ile można debilom tłumaczyć. Cisnę bekę z obsrańców, którzy snują plany o wielkiej ucieczce, kiedy nic się jeszcze nie stąło i u nas tym bardziej nie stanie, a typ mi wyjeżdża z takimi tekstami

Za jaką władzę, #!$%@?, miałbyś walczyć? Jeśli zaatakowałaby nas Rosja, tak bez powodu, czysto hipotetycznie, to za
świadczy tylko o tym, że waszym żonom ktoś musi twardym siurkiem pomagać, bo wasz jest jak velvet - miękki jak aksamit ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sok_Mandarynkowy: jaki debil z ciebie xD twoje żonie za to martwy mąż sie bardziej przyda xDDDD
ja tam wolałbym ze swoją na hiszpańskiej plaży leżakować, a ty giń bo ci polityk tak nakazał xD
@Beszczebelny: Ty byś leżakował na hiszpańskiej plaży XD Byś brudny z ziemi robaki wygrzebywał w jakimś obozie dla uchodźców, typie. Wiesz co by w Europie się działo, jakby Rosja wkroczyła do Polski? Chyba sobie sprawy nie zdajesz, jaki chaos spowodowałaby masowa migracja i strach przed III Wojną Światową, która pewnie i tak by była nieunikniona
Po 5 argument, że nigdy nie wstawiłbyś się za własnym krajem, nawet kiedy zostałby zaatakowany przez Rosję, bo (uwaga) RZĄDZIŁ NIM PIS, to jest już jawny pokaz głupoty i ojkofobii


@Sok_Mandarynkowy: Na wieść że naczelnym dowódcą wojsk zostaje Sasin, tego punktu nie jestem taki pewien xD