Wpis z mikrobloga

Za każdym razem kiedy pojawia się jakieś zagrożenie konfliktu zbrojnego, to puszczają zwieracze różnym leszczom, którzy postują wysrywy o ucieczce z rodziną do Niemiec czy Stanów XDDD

Po 1 nigdzie byście nie uciekli, bo zamknęliby granice, lotniska, stan wojenny oznaczałby paraliż całej Polski
Po 2 fakt, że jeszcze nic się nie wydarzyło, a wy już snujecie plany o ucieczce z własnego kraju, świadczy tylko o tym, że waszym żonom ktoś musi twardym siurkiem pomagać, bo wasz jest jak velvet - miękki jak aksamit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po 3 konflikt na Ukrainie nie oznacza, że zaraz czołgi wjadą do Warszawy, byłby to scenariusz niczym z filmu i raczej nikomu się III wojna światowa nie opłaca
Po 4 nikt z nas nie chce zginąć z rąk jakiegoś kacapa w bezsensownej wojnie o cudzy interes, ale wypadałoby zachować minimum godności i nie robić z siebie wielkiego męczennika, że ty nie po to w swoim korpo zarabiasz na sojowe latte i wegańskie perfumy, żeby o losy kraju się martwić.
Po 5 argument, że nigdy nie wstawiłbyś się za własnym krajem, nawet kiedy zostałby zaatakowany przez Rosję, bo (uwaga) RZĄDZIŁ NIM PIS, to jest już jawny pokaz głupoty i ojkofobii

Dziękuję za uwagę.

#ukraina #rosja #wojna #niebieskiepaski #oswiadczenie #afera #bekazpodludzi #wojsko #heheszki #takaprawda
  • 125
Po 1 nigdzie byście nie uciekli, bo zamknęliby granice, lotniska, stan wojenny oznaczałby paraliż całej Polski


@Sok_Mandarynkowy: rozumiem, że wokół całej Polski jest postawiony mur o długości 3511 km, którego nie da się w żaden sposób pokonać? I tylko na bramkach granicznych ludzie są z kraju wypuszczani i wpuszczani z powrotem?
@Sok_Mandarynkowy kolejny #!$%@? patriota z wyimaginowanym jakimś obrazem wielkiej Polski XD
Każdy normalny by stąd #!$%@?, nie dam sobie strzelić kulki w łeb za orzełka, Mazurka dąbrowskiego, i biało czerwona flagę XD
Zwieracze to puszczają wykopkom bo Mirko od tygodnia #!$%@? gownem o Rosji i Ukrainie, gdzie 99% ludzi jakobyś zapytał na ulicy co o tym sądzą to mają to głęboko w #!$%@?
No tak, będę #!$%@? ginął na froncie dlatego, że jeden kasztan z drugim kasztanem każą mi ginąć, bo im się coś w głowach usrało. Walczyć za 30% patusów głosujących na PiS i za inne patologie. Już lecę. Do ciepłego kraju. Będę ci opie machał i wyślę ci fajną widokówkę. xD
@Sok_Mandarynkowy: Ty gościu serio myślisz, że współczesna wojna polega na tym, że zbierze się trochę chłopa, dostaną jakąś broń i będą skutecznie odpierać ataki wroga? XD Ty żyjesz w XXI wieku czy w średniowieczu lub na początku XX wieku, gdzie technologii było mało, a liczyła się głównie siła liczebna? Gościu jak nie jesteś ogarniętym, zawodowym żołnierzem, który obsługuje jakiś sprzęt, albo jest przynajmniej ogarnięty w taktyce zielonej czy desancie to jedyne
@drahtzieher: No tak i wydaje ci się, że byś ot tak sobie wjechał do cudzego kraju, wsiadł w pociąg jeszcze i wpojechał sobie od Berlina? XD

Czy ty sobie wyobrażasz, że przy tym konflikcie migracyjnym, który by był, to byś co najwyżej robaki z ziemi #!$%@?ł?
@Sok_Mandarynkowy: no tak, chyba, że myślisz, że wokół innych krajów też jest postawiona jakaś nie do przejścia blokada, która obejmuje każdy kilometr granicy, kraj dosłownie ogrodzony przed wejściem :)

gościu #!$%@? się w tą głupią czapę XD

z takim IQ to chyba jako pierwszy byś zdychał za ten zajebisty kraj
@haabero podsumowując mój kraj mi daje całkiem sporo ale nie daje mi tego co daje Szwajcaria więc mam go w dupie.

Mocno roszczeniowe i życzeniowe podejście do tematu.

Wiesz o tym że status jaki ma obecnie Szwajcaria jest efektem pracy jej obywateli i rozsądnej polityki a nie tego że bozia im coś dała? Innymi słowy poprzednie pokolenia Szwajcarów zamiast powiedzieć mam w dupie mój kraj bo nie jest tak zajebisty jak inne
@Niemamwiedzy: nigdzie nie wspomnialem o Szwajcarii. Spojrz na Czechy np gdzie masz prawdziwą polityke prorodzinną, gdzie masz ogarnieta sluzbe zdrowia bo ludzie płacą za nią grosze, gdzie masz panstwo dla obywatela a nie dla polityków i klasy wyzszej
@Sok_Mandarynkowy: My się będziemy na#!@##lać, a "na górze" przed, po i w trakcie wojny będą rządzić ludzie podejrzanej narodowości. Marzy Ci się Wielka Polska, to zorganizuj przewrót i podmianę elit. Do tego czasu Twoim polskim obowiązkiem jest przetrwać chociażby pod kamieniem, a nie biegać z karabinem w imie nieistniejącej niepodległości.