Wpis z mikrobloga

@Re_mi: No ile czasu ten szur zmarnował innym pasażerom. Dobra ma w------e w maski i życie innych, skoro wiekszosc jednak przestrzega nie z powodu nakazu, tylko zeby się nie zarazić i na chacie 2tyg nie zalegać, to nie ma w------e i musi to pokazać kłócąc się zamiast załozyc maskę powiedziec sory zapomniałem i sobie zdjąć na brode by w razie czego zalozyc ponownie. Gość ma koszulke zolnierze wykleci no to
  • Odpowiedz
@camisetablanca: o, typowy wolny człowiek się odezwał xD segregacja sanitarna, szmaty na ryju, szczypawki, co tam jeszcze macie w swoim wolnościowym repertuarze? xD ależ Ty walczysz o SWOJĄ WOLNOŚĆ nie zakładając maseczki, ależ Ty JESTEŚ WOLNY xD strasznie zazdroszczę tobie tej WOLNOŚCI xD
  • Odpowiedz
@kogi: nie wiem, pozwij mnie. chyba, że nie masz jaj jak połowa antycovidowców i to stąd PKP IC nie przegrało dotąd ani jednej sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kitty_Pop: To może jakieś dowody artykuły itp?
  • Odpowiedz
@kogi No to odmowa przyjecia ewentualnej kary i czekać na wyrok sądu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) jaki problem... jak ma się czas na dyskusje to Chodzenie po sądach też ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sprus:@kogi @Demoman to każda regulacja musi być w konstytucji zapisana? Przecież wydano rozporządzenie, na mocy którego ktoś sobie ustalił regulamin przewozów. Masz z owymi dokumentami problem, pójdź do sądu, ale nie oczekuj, że szeregowi pracownicy będą słuchać ciebie i twojego bajdurzenia na podstawie wpisów z grupek facebookowych.
  • Odpowiedz