Wpis z mikrobloga

@kogi: Nikt nie każe nikomu korzystać z takich usług jak PKP czy poczta polska. Też bym wolał, żeby to było w prywatnych rękach, ale nie zależy to ode mnie. Pewnie jakby było w prywatnych to by było tak samo. Tak jak masz np multikino i wymagaja od ciebie paszportu covidowego. Jakoś nie widzę byś strajkował tam xD ja po prostu nie korzystam z usług firm, które coś takiego wymagają i tyle.
  • Odpowiedz
@kogi: może maska daje komfort innym że nie muszą oglądać czyjeś twarzy i wąchać cebulowego oddechu zmieszanego z kabanosem xD
  • Odpowiedz
@covid_duck: bez obrazy ale po rozmowie widać, że ci pasażerowie bez maseczek nie grzeszą inteligencją. Widzieliście żeby jakaś poważna osoba robiła takie cyrki z powodu maseczki? No nie wiem, jakiś lekarz który uważa że maseczki nie działają będzie robił gnój w pociągu i powodował że cały pociąg będzie musiał stać i czekać na policje? Schemat jest za każdym #!$%@? razem ten sam, za każdym #!$%@? razem. Jakiś troglodyta w poczuciu misji
  • Odpowiedz
@kcrgs: jeśli multikino czy jakaś inna firma będzie wymagać ode mnie paszportu to ja zwyczajnie nie skorzystam z ich usług lub pokażę jakiegoś fejka z internetu, którego oni i tak nie zweryfikują, bo nie ma takiego prawa
  • Odpowiedz
@kogi: a jak w parku trampolin jest napisane BEZPRAWNIE że muisz nosić skarpetki antypoślizgowe to na złość na boso latasz? xD Dokładne mycie rąk też jest dla chirurgów bo to procedura medyczna xD, a nie dla normalnych ludzi - tak samo jak noszenie maseczek.
Większość covidowych przepisów jest durna, ale skoro przewoźnik wymaga - to tak robię i elo.
Jechałem Flixbusem - kierowca (=przewoźnik) miał maseczki w dupie, to nie zakładałem,
  • Odpowiedz
@covid_duck: mam nadzieję, że buraków z pociągu wykopano i dostali sowity mandat - nie za brak maseczki, bo z tego łatwo się wykręcą, ale za generowanie problemów w pociągu.
  • Odpowiedz
@mlodyernest: dokładnie xD sam nie chodzę na baseny gdzie wymagają czepka i uważam to za bezsensowne, ale nie robie o to powstania. Według @kogi: nalezy wezwac policję i nakazać legitymizować się ratownikom na basenach, które w większości są finansowane z podatków!!! Państwowe baseny, na które się składaliśmy, a oni nam każą nosić slipy i czepki!
  • Odpowiedz
@Re_mi:a jakby ci kazali majtki na glowe zalozyc to tez bys nosil bo takie zasady? Precz z tymi kagancami, one nie chronia a wrecz szkoda - stara baba z tylu nos caly odsloniety wiec po co jej ta maseczka? Ta babka w bialym to pewnie caly dzien w tej szmacie chodzi co powinna wymieniac ja po kontakcie z druga osoba, a przeciez kazdy jest podejrzany. Nos se to gowno i zdychach
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie jak wiele osób tutaj piszących o regulaminie PKP i że to ich firma ich regulamin jednocześnie walczy w sądzie o zerwanie kredytu frankowego ze względu na ,,niekonstytucyjne zapisy" :D
  • Odpowiedz
a jakby ci kazali majtki na glowe zalozyc to tez bys nosil bo takie zasady?


@rychu-petru: XDDDDDDDD to bym tam #!$%@? nie poszedł jeżeli by tego ode mnie wymagali. #!$%@? chłopie siedz w domu bez maski i nie #!$%@? ludzi którzy chcą rano jechać do roboty pociągiem.
  • Odpowiedz
@kogi Gdyby Pani konduktor kazała Wam podskakiwać jak żaba przez pociąg powołując się przy tym na jakieś zasady to też byście to zrobili żeby jechać dalej?

Oczywiście że nie :) mój komentarz każdy czyta jak mu pasuje i zgarnia plusy z obu stron a chodziło w nim tylko o to że regulamin musi respektować prawo a obecne maseczkowe przepisy są bezprawne co wyroki sądów pokazują więc ten punkt w regulaminie również :)
  • Odpowiedz
@covid_duck: na zbity ryj powinni takich „oświeconych” bałwanów bezmaseczkowców wywalać z pociągu, z kina, ze sklepu, z każdego miejsca, w którym nie potrafią się inaczej zachować, niż jak zwykła swołocz. wielka armia „wolnych ludzi”, którzy są zwykłymi egoistami, nie potrafiącymi zrozumieć, że w czasie pandemii mogą stwarzać swoimi bezmyślnymi zachowaniami niebezpieczeństwo + uprzykrzać życie ludziom, którzy po prostu chcą wykonywać swoją pracę. za to oczywiście jedyne, co potrafią zrobić, to wyciągnąć
  • Odpowiedz