Wpis z mikrobloga

Jakie pozytywne zmiany zapoczątkowała waszym zdaniem pandemia? Wg mnie:

1. Ludzie zaczęli dbać o higienę. Polacy często mieli problem z myciem rąk po siku/sraniu a teraz standardem jest dezynfekcja oraz mycie po każdym dotknięciu klamki
2. Praca zdalna
3. Paszporty covidowe - dotychczas brakowało mi jakiejś weryfikacji czy dana osoba jest wystarczająco bezpieczna żeby przebywać w danym miejscu albo brać udział w jakimś wydarzeniu. Mam nadzieję że covid passy wyewoluują w coś powszechnego i sprawdzanego na każdym kroku, na przykład robiłeś kiedyś burdę w knajpie? Masz zakaz wstępu na 5 lat do barów. Potrącenie pieszego? Zakaz prowadzenia samochodu na rok. Oprócz sprawdzania szczepień można to podpiąć pod inne rzeczy.
4. Weryfikacja znajomych - przed pandemią nie miałem pojęcia że aż tylu z moich znajomych to ludzie którzy negują naukę i mocno dryfują w stronę foliarstwa. Covid pozwylił mi odciąć się od toksycznych ludzi i nawiązać nowe znajomości wśród rozsąnych osób.
5. Powstanie szczepionek mRNA które mają wielki potencjał nawet na leczenie nowotworów oraz innych dotychczas śmiertelnych chorób

#koronawirus #neuropa #bekazprawakow #4konserwy #szczepienia
  • 15
3. Paszporty covidowe - dotychczas brakowało mi jakiejś weryfikacji czy dana osoba jest wystarczająco bezpieczna żeby przebywać w danym miejscu albo brać udział w jakimś wydarzeniu. (...)

4. Weryfikacja znajomych - przed pandemią nie miałem pojęcia że aż tylu z moich znajomych to ludzie którzy negują naukę i mocno dryfują w stronę foliarstwa. Covid pozwylił mi odciąć się od toksycznych ludzi i nawiązać nowe znajomości wśród rozsąnych osób.

5. Powstanie szczepionek mRNA
@Viado: 5. Mają potencjał, ale pierw muszą zostać przebadane przez stado baranów; 4. To samo, ale w drugą stronę. Od dwóch lat ruchani przez władze i media, a dalej bronią tego całego burdelu (chyba tylko po to, żeby przed samym sobą się nie przyznać, że się zostało wydymanym). Przecież od początku było wiadomo, że będzie 3-4 dawka i social credit system, szurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paszporty covidowe - dotychczas brakowało mi jakiejś weryfikacji czy dana osoba jest wystarczająco bezpieczna żeby przebywać w danym miejscu albo brać udział w jakimś wydarzeniu.


@Viado: w jaki sposób skoro zaszczepiony nadal choruje i nadal rozsiewa zarazki? XD