Wpis z mikrobloga

nie każdy produkt tylko średnio cały koszyk. Nie wiem co jesz i co kupujesz, że twój koszyk zdrożał tylko o 10%. Chyba, że mieszkasz gdzieś poza Polską

@kodishu: skoro średnio cały koszyk to stąd moje pytanie - czy każdy produkt powinien być 30% tańszy, czy niektóre więcej a niektóre mniej. W obu przypadkach średnio wyjdzie 30%. Jeśli druga opcja to co konkretnie powinno stanieć?
Kupuję standardowe rzeczy, mięso, ryby, owoce, warzywa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Limonene: oczywiście, że liczyłem. Od lat odpowiadam w domu za zakupy w weekend bo w tyg. pracuje do późna. Dlatego b. dobrze wiem ile kosztowały mnie podobne zakupy jeszcze rok temu. Obecna cena fileta zabija. Masło, warzywa, ryby i mięso to produkty z największym procentowym wzrostem cen.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@kodishu: a czy ja napisalem, że tylko bimber? I tak btw bimber jest droższy od tego Martini i Jagera. Nie umiesz wydawać z głową. Chłopie kupujesz pomidorki w folii za 7 zł/250g, które nie różnią się niczym od zwykłych kiściowych 7zl/kg. Kupujesz kurczaka BIO XD Kupujesz cukinię w styczniu za 18 zł/kg XD Już nie wspomnę o pomidorach malinowych, które zawsze tyle kosztują.