Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
@Limonene: o 30% mniej. Dlaczego? Ponieważ na przestrzeni ostatniego roku zauważyłem taki właśnie wzrost wydatków na zakupy. Dochód mi nie wzrósł.
  • Odpowiedz
  • 45
@Limonene dajcie mu pobyc sławnym. Ja wiem że jest drożej, widzę to robiąc zakupy. No ale odejmując alkohol wychodzi 250zl. A to już nie jest tragedia. Chociaż pewnie OP powie że to jest max 100zl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
@kodishu: kupujac flache jagermajstra za 5 dych, krewetki tygrysie za 25, jakies w sosie za 22, Martini #!$%@? za kolejne 5 to sie dziwisz ze tyle wyszło?


@mariuszMAXpalonko: no ja wiem, że gdybym jadł korzonki to nic bym nie zapłacił ale czy o to chodzi żeby jeść byle co?
  • Odpowiedz
@kodishu: kurde Jagera kupil je***y burzuj, ehh ten kompleks Polaczkow wykopkow co w piwnicy mieszkaja u matki i jedza tylko parowki z czajnika popijajac kompotem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

normalne zakupy, pewnie bys kolo 20% taniej dal rok temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@oldspiceedit: ja szacuje, że rok temu zapłaciłbym za to około 30% mniej. Czyli mniej o jakieś 100 PLN. Zwroc uwagę ile kosztuje kg fileta. Rok temu kosztował około 14 PLN/kg
  • Odpowiedz
@kodishu: ale wiesz, że wystarczy przejść trzy sklepy, by kupić te rzeczy dużo taniej. Pomidory za 20pln/kg, gdzie możesz kupić kiściowe za 5 / takie same malinowe za 10 pln. Jabłka za 3,5 gdzie ostatnio w wielu sklepach były za 1,50, serek, cytryny regularnie są po 5 w promocji, tu dałeś 8pln, papryka za 12, gdzie ja kupowałem za 7 ostatnio. Nawet filet z piersi spokojnie idzie dostać za 18 (też
  • Odpowiedz
o 30% mniej. Dlaczego? Ponieważ na przestrzeni ostatniego roku zauważyłem taki właśnie wzrost wydatków na zakupy. Dochód mi nie wzrósł.

@kodishu: czyli każdy produkt powinien kosztować 30% mniej, czy niektóre 10, inne 40, jeszcze inne 60 itd?
I gdzie zauważyłeś aż taki wzrost? Ja zapisuję wszystkie wydatki i koszyk spożywczy w ciągu roku wzrósł o niecałe 10%
  • Odpowiedz
@kodishu: O TY BURZUJU, krewetki i tak drogi olkohol?! Można wydac 50 złotych na zakupy i przeżyć tydzień bez takich luksusowych zachcianek jak twoje!!111oneone
  • Odpowiedz
@kodishu:

Trąci to bezbekiem:

- Jager - 49 zł i martini 39,99 - po cenach wychodzi, że jeszcze bez nowej akcyzy,

- 2x krewetki około 50 zł od lat są drogie,

- świeże ważywa bakłażany i cukinia do tanich w zimie jak i w lecie też nie należą

- polędwiczka wieprzowa - jedno z najdroższych mięs, choć to cena poszła w góre o jakieś 1,5 zł

- na maśle widzę podwyżkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Limonene: nie każdy produkt tylko średnio cały koszyk. Nie wiem co jesz i co kupujesz, że twój koszyk zdrożał tylko o 10%. Chyba, że mieszkasz gdzieś poza Polską
  • Odpowiedz