Wpis z mikrobloga

  • 359
Mirunie, pijcie kompot z #samolociara - zostałam przez moją uczelnię wybrana do wyjazdu do Tampere w #finlandia , gdzie za miesiąc uczestniczę w ważnym wydarzeniu w branży lotniczej, a mianowicie CONNECT Forum dt. planowania i rozwoju połączeń lotniczych ( ʖ̯)

Jadę tam jako wolontariuszka ("Aviation ambassador"), by pomóc przy organizacji konferencji, dlatego lecę tam na prawie tydzień, chociaż sam CONNECT Forum trwa od 23.02-25.02.

Oprócz tego, że uczestniczę w ciekawej konferencji, to mam nadzieję też, że uda mi się zawrzeć kontakty/znajomości z ważnymi przedstawicielami branży - w końcu co roku uczestniczą tam przedstawiciele ponad 75 linii lotniczych i tour operatorów, oraz ponad 250 lotnisk (ʘʘ)

Wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki i/lub poradzili jak ogarnąć filmik-video prezentację , bardzo Wam dziękuję! <3

Nie wiem, czy będę miała tam czas na jakiekolwiek zwiedzanie, ale jeśli tak, to był ktoś może w Tampere i mógłby poradzić, co tam można zwiedzić? :P

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą.

#lotnictwo #avgeeks #studia #studiazagranica #studbaza
Pobierz Ag90 - Mirunie, pijcie kompot z #samolociara - zostałam przez moją uczelnię wybrana d...
źródło: comment_1642847873N4doOI0DfCdLaTz8HW0yEs.jpg
  • 78
@Ag90: I jest sens płacić takie ogromne czesne, jak na innych uniwerkach w Europie kierunki po angielsku są dużo tańsze? xD
Powodzenia i tak. Kiedyś pomagałam w organizacji konferencji, ale naukowej i jak jest słabo zorganizowana to nie ma kompletnie na nic czasu, robota ciągiem od rana do wieczora. Natomiast jak jest jakiś event, żeby się zsocjalizować to ma się chwilę wolnego na poznawanie innych. Mi jednak lepiej szło jak byłam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ag90: ja jebię, tyle odzewu i tylko offtopic. Vapriikki - centrum muzeów (5-6 różnych). Laukuntori market - poszukaj paramec i kaszanki. Obok restauracja Kuuma można iść do sauny i dać nura do kanału. Näsinneula - wieża i restauracja. Sklep Finlayson. Bary-browarnie Teerenpeli, Plevna, Kerho, Pyynikin. Pyynikin näkötorni wieża i kawiarnia z paczkami
równanie do siebie jest oznaką ewidentnego przegrywu.


@VCO1: jakiś bełkot - standardowa sytuacja gdy ryceżek zostaje wyeksponowany na argumenty

Usuń konto.

spójrz na staż, wybierz ustawienia, wciśnij usuń konto
@somskia: Internet jest miejscem gdzie skrajności są najbardziej w cenie dlatego mamy albo "skakanie po #!$%@?" albo "przepraszam że żyje, błagam odpisz". To co normalne jest najmniej widoczne i najmniej doceniane. Tak jak w życiu.
jakie argumenty? Bo byłeś i widziałeś? Twój dowód anegdotyczny to argument? xD


@VCO1: człowieku jak lubisz bronić wolontariatów dla korpo, to sobie broń białorycerzyku ale odemnie juz sie #!$%@? bo nie interesujesz mnie jako partner do rozmowy prezentujac takie poglądy xD
@VCO1:

przegrywie

dobra idziesz na czarno bo nawet pocisnąć mi sensownie nie umiesz tylko rzucasz przegryw nic o mnie nie wiedzac myslacz ze mnie ktory jest wygryw to ruszy ( xDD!)