Wpis z mikrobloga

to nic, gorzej gdy nie jedziesz szybciej a Pan policjant troszeczkę przyhamuje...


@ruphert: Wtedy ratuje cię kamerka. Sąd przyzna ci rację, jeśli na kamerce nie widać żadnego pieszego przy przejściu czy zbliżającego się do przejścia. Obecnie bez kamerki to strach ruszać.
@ruphert: kurde możesz wyjaśnic o co chodzi? Czy dwa samochody obok siebie mogą razem przejechać przez zebrę w tym samym momencie? Co jeśli jeden będzie kilka metrów dalej? Ja mogę jechać dalej, czy mam zwolnić, żeby gośćz lewego pasa przejechał całą zebrę? O co tu kuźwa w ogóle chodzi? xd
@smallboobslover: wyprzedzanie to przejazd obok innego pojazdu z większą prędkością i to jest zabronione na przejściu i tuż przed przejściem. Jeśli ktoś jadący obok zmniejszy prędkość to go wyprzedzisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ruphert: marzy mi się społeczne "polowanie" na policmajstrów i hamowanie przed pustymi przejściami jadąc obok nich, a później wysyłanie filmów celem ukarania prowadzącego.
Niech giną od swojej broni.
Więc przepis jest sensowny gdyby chodziło o wyprzedzanie na żebrze na "normalnej" drodze gdzie jest po jednym pasie w każdym kierunku.


@Pieron:

xD

Serio? W jakim kraju dozwolony jest taki manewr?