Wpis z mikrobloga

Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w naprawdę dobre ręce , chce mi się ryczeć jak to pisze ale dostałem prace za granica a w zakwaterowaniu jest wzmianka o braku zwierząt . Czy znalazłby się ktoś kto wziął by mojego psa pod opiekę?. Wiem ze jest tu wielu miłośników psów a w pisząc ten post po prostu płacze ale muszę go oddać bo nie chce żeby poszedł do schroniska #zwierzaczki #psy #emigracja
Zuberbuber - Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w napr...

źródło: comment_16427302668Q2RvKQomzQLoCs34BSG1k.jpg

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@acotusie: no to też ładnie, zrobić sobie trójkę dzieci nie mając stabilnej pracy, doświadczenia ani wykształcenia żeby w razie czego nie zostać bezrobotnym i nie musieć się uciekać do prac dorywczych? Xdd
  • Odpowiedz
@acotusie: praca w lidlu to jest minimum za ktore moze sie brac 18-latek bez doswiadczenia i wyksztalcenia, jestem pewna, że dorosły męzczyzna ktory juz coś tam poopracował znajdzie sobie cos duzo lepszego z adekwatnie wiekszymi zarobkami, niekoniecznie za granicą :)
  • Odpowiedz
@Anesa: podsumowując nie masz psa, rodziny na utrzymaniu i nie wiesz jak wygląda sytuacja finansowa tej rodziny i ile pieniędzy potrzebują na miesięczne wydatki. Jednak kusisz się do tego żeby być ich moralnym przewodnikiem. Mi też się wiele rzeczy w przeszłości wydawało i to w związku z rynkiem pracy. Skoro są gównopłatne widać nie starczają na ich potrzeby. Nie mi to oceniać.
  • Odpowiedz
@Anesa: Minimum mając chora żonę i trójkę dzieci . Do tej pory zarabiałem 4K na łapę i na leki , lekarzy , jedzenie i inne potrzeby oraz rachunki ledwie starczało a oszczędności już się kończą. Nie mam zamiaru iść w pożyczki , jestem dorosła osoba która jest w pierwszej kolejności odpowiedzialna za dzieci i żonę. Może jestem ch*jem który chce oddać psa ale nie mam wyboru
  • Odpowiedz
@Anesa: mam ogromne doświadczenie w swojej branży . Nigdy nie pracowałem dorywczo . Przez cały okres od skończenia edukacji ani jeden dzień nie byłem osoba bezrobotna .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fizus8: wątpię żeby po 1.5 dalej rósł to kundel ma rudą sierść zakończona na czarno . Po ostrzeżeniu całkiem inny pies , z czarnego robi się rudy

@Zuberbuber: fajnie że jak go ostrzeżesz to zmienia kolor :D
  • Odpowiedz
@Anesa: tak może trochę się czepiam ale te 3600 brutto w lidlu to właśnie 2,5 na rękę :) wiem, wiem, można więcej. Z drugiej strony nie wierzę że w Gdańsku\Gdyni nie może znaleźć lepszych zaróbków XD
  • Odpowiedz
@Zuberbuber: wyjeżdżam do Niemiec ponieważ już tam pracowałem przez 6 lat i dobrze posługuje się językiem niemieckim . Wiem jak wyglada ich dostęp do medycyny której teraz tak bardzo koja żona potrzebuje . To nie tylko wyjazd za praca…
  • Odpowiedz