Wpis z mikrobloga

@Pantegram: #!$%@? ja wiem lepiej bo jak u mnie w domu robili to jeszcze z szafy ukradli mi kawę i buty a z piwnicy wynieśli młotki. Pracownicy budowlani to alkoholicy więc jeszcze połowę tego czasu pili. Z resztą to są prymitywni ludzie najcześciej przestępcy więc tym bardziej za dużo dostali. I myślę że robiło ich max dwóch i pewnie jeden z nich był na darmowym stażu z zawodówki.
Pracownicy budowlani to alkoholicy więc jeszcze połowę tego czasu pili. Z resztą to są prymitywni ludzie najcześciej przestępcy więc tym bardziej za dużo dostali.


@gracilis: Rozumiem, że to jest ten słynny brak pogardy do ludzi z innych grup zawodowych niż lekarze? XDDDD

Troll detected, witam na czarnej ( )
Luxmed daje ci tanie triki, pijar i to co najtańsze w ochronie zdrowia. NFZ daje ci jeden z najszerszych na świecie pakiet darmowych wysokospecjalistycznych świadczeń. Dziwne nie?


@dr_Batman: Zdrowo odlatujesz...

W Luxmedzie zrobiłam sobie zęby od A do Z łącznie z 5 zabiegami chirurgicznymi i kompleksowy przegląd stanu zdrowia - wszystko w miłej atmosferze poza tomografią, którą musiałam zrobić w placówce NFZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od
mam nadzieję, że wam utną z tych 24 zł do 20 zł. I jak Ci nie pasuje to wypad. Doktorów pieczątek mamy zbyt dużo. Potrzebujemy specjalistów, a nie klepaczy recept, które możnaby robić po rocznym kursie korespondencyjnym


@Nie_jezdze_taksowkami: Misiek, jak "utną" do 20, to prywatnie w zębach 400 przyniesiesz. I to migiem

@glandulasublingualis I tak przynosze, bo na NFZ lekarz boi się wirusa, a prywatnie już nie, więc niejako nie mam
@Nie_jezdze_taksowkami: A na jakiej podstawie tak twierdzisz? XF rezydenci samodzielnie operują, badają, opisują badania, rodzinni i pediatrzy samodzielnie przyjmują pacjentów, interniści prowadzą samodzielnie pacjentów xDDDDD na oddziałach 2 specjalistów, 10 rezydentów i 100 pacjentów xDDDDD


Polska, jedyny kraj na świecie gdzie lekarz zarabia mniej niż fizjoterapeuta. A wg ciebie wszystko w porządku. Dobrze dobrze lekarzy #!$%@?ć prądem, z diagnostów, fizjoterapeutów bo tych jest na pęczki ustawcie sobie ochronę zdrowia.

@dr_Batman pojadę
@stray_dog: alergia na histaminę by jerzy zięba xDDDDDDDDDDDD


Huehue jesteście konowałami w dużej mierze. Tylko raz od lekarza starej daty usłyszałem, żeby robić napar z tego i tamtego i robić to i tamto aby dolegliwości ustąpiły. Od takich jak Ty słychać tylko żeby brać pigułki firmy Bayer xD lekarz też mówił, że nie da się wyleczyć nadcisnienia i pigułki do końca życia. Poszedłem do zielarza, pół roku diety i wróciłem do
@stray_dog

Niestety, typek odpadł, pewnie dlatego, że mu nie zapłaciłem za to.


Widziałem faktury lekarzy z wieloletnim stażem, ale to lekarz pierwszego kontaktu, czyli pieczątka. 10-12k za niespełna etat w prywatnych ośrodkach opieki medycznej. To #!$%@?, że tak mało zarabiają. Jak ktoś siedzi tylko na państwowym to może i ma mniej